Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy ebből a "friend zone" dologból nem lehet kapcsolat, mikor a barátságból születnek a legjobb párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Az igazi legjobb kapcsolatok legtöbbször barátságból születnek és nem úgy, hogy alig ismerik egymást és máris összejönnek. Miért kell feladni, ha kezdetben csak barátság alakul ki köztük és miért kell azon feszengeni, hogy nem egyből az övé? Úgy érzem időt kell hagyni erre.
2016. febr. 7. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a környezetemben még soha nem láttam ilyenre példát, csak és kizárólag itt olvastam hasonló történeteket, és kizárólag lányoktól.
2016. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon, de nagyon egyszerű a válasz:

barátság != friendzone

2016. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet kérdezni a korotokat? Mert úgy látom csak a tizenévesek használják ezt a jelzőt, húsz éves kórtól már elég gáz ez a kifejezés.
2016. febr. 7. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:

"a barátságból születnek a legjobb párkapcsolatok?"


Ezt erősen megcáfolom 6 év barátság után jöttem össze a ma már exemmel. Az elején jó volt, aztán egyre több minden merült fel, amit barátként elfogadtam, másképp álltam hozzá, kapcsolatban pedig nem bírtam elviselni. 1 év után lett vége a kapcsolatunknak, mai napig nem beszélünk, pedig a legjobb barátok voltunk. Tényleg jóban rosszban.


És egy másik barátommal is eljátszódott, szintén így ért véget!

2016. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nettó baromság ilyet még nem láttam tapasztaltam .....
2016. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
barát és barát között is van különbség. Van olyan egyén, akit egyből friendzone-ba rak a csaj, és abból soha a büdös életben nem lesz kétoldalú szerelem. A másik szitu, amire a környezetemben is volt példa, hogy a csaj már eleve oda volt a pasiért, de egy ideig csak barátok voltak, aztán jött az összeborulás/nemi szervre borulás.
2016. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván a barátságból lehet szerelem, de ez egyénfüggő. Akit én egyszer barátnak tekintek, azzal sosem fogok párkapcsolatot kezdeni. Számomra külön helye van a barátoknak és külön helye a páromnak, és nincs átjárás. Ha szakítok, akkor sem lesz az exemből barát - ha békében váltunk el, sosem fogok rá rosszat mondani, ha segítséget kér, segítek, köszönőviszony meglesz, de barátság nem.

Egy barát számomra azért barát, mert nem érzek semmiféle szexuális vonzalmat iránta. Ha éreznék, de ő nem, akkor nem lennék a barátja. Egyszer keveredtem ilyen helyzetbe, megalázó volt, nem kívánom senkinek. És soha többé nem is vagyok hajlandó visszakerülni - vagy kellek az első pár randitól, és eldöntjük, hogy megpróbálunk felépíteni egy kapcsolatot (persze, ez nem nyilván nem jöhet mindig össze), vagy keresek mást.

De ez én vagyok. Mások pedig mások. :) Valakinek tényleg sok idő kell, hogy kialakuljon valami, még mások hamar meg tudják állapítani, ki tud-e alakulni valami. Személyiségfüggő. Ha te úgy érzed, várni kell, akkor várj, de aki nem akar várni, az ne várjon. :)


21L

2016. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hehe ezt szeretném tudni én is, erről nekem az x aktál Mulder-Scully páros jut eszembe, ott is barátságból alakult át jó pár év után párkapcsolattá, vicc az, hogy előtte tényleg haverok voltak, scully még pasizott is. Igaz ez scifi, de kit érdekel, maradjunk a talajon, anyám is mesélt asonlót, hogy akart volna többet, de a barátja félénk volt pedig tudta anyám is, hogy a fiú is akarja, csak félt.
2016. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as

Ez most komoly volt? X-akták és anyuka?

Mi lesz veled, ha egyszer valaki egy Coelho-t vagy egy Oravecz-et hagy az asztalodon, te jó ég...

2016. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt mi ez a negativitás.
2016. febr. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!