Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, fiu, nok, ferfiak. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, fiu, nok, ferfiak. Ez szerintetek hogy a jo?

Figyelt kérdés

Edzesen szoba elegyedtem egy edes lannyal, aki rendkivul tetszik. Most beszeltunk eloszor. A helyzet, hogy nem mindig jar, lehet, hogy egy honapig vagy kitudja meddig nem is talalkozunk. Visszagondolva jobban tettem volna, ha valahogy megprobalok kozeledni hozza, jelezve neki, hogy tetszik, de ugy erzem ez most nem sikerult. Mintha egy hullamhoszon lettunk volna, interaktiv volt a parbeszedunk. Jol tettem volna, ha kikezdek vele ugymond, meg ha nem is ismerjuk egymast, ebben vagy hasonlo szituacioban? Ez tolakodonak szamitana, nem ugye? Gyermekded kerdes, ugyerzem gyava vagyok, erdekelne masok latasmodja. Udv

Balint



2016. febr. 14. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha udvariasan, kedvesen és nem egy béna dumával kezdeményezel az nagyon is rendben van, nincs benne semmi rossz
2016. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha akarod a lanyt, akkor hivd el egy fel oras talalkozora kavezni. Hogy tolakodo lennel? Igen. De ezt nevezhetjuk kezdemenyezo hozzaallasnak vagy kurazsinak.

N

2016. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!