Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem mutatja ki egy párkapcsolatban hogy mennyire szereti a lányt? Lányok miért mutatják ki jobban?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem. Elvégre mindkét fél szereti egymást, akkor miért nem mutatják ki egyformán?

2014. aug. 6. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tévedés!
2014. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert a férfi hamar válik gyengévé, töketlenné, nyálassá, papuccsá ezán szeretik/becsülik meg, az ilyen férfira nem tudnak férfiként tekinteni, felnézni :) 20/f
2014. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak én nem találok olyat aki kimutatja? :(
2014. aug. 6. 11:09
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es hát nem tudom... de ez rosszul esik a másiknak
2014. aug. 6. 11:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amelyik férfi kimutatja az érzéseit, attól még nagyon nem válik papuccsá.
2014. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, egy kisfiú mennyire cuki, milyen hatalmas érzelmei vannak az anyukája felé, vagy az apukája felé. Aztán jön a tizenéves kor, amikor cikivé válik, hogy ő is érző lény, nem szabad többé sírni, ha fáj valami, nem szabad giccses dolgokat csinálni. És ebben mennek tönkre a férfiak, és így válnak ilyenné felnőtt korukra.


Ha ők is MERNÉNEK emberiek lenni, sokkal jobb lenne az összes kapcsolat, mert a nők mernek érezni, és kimutatni azokat. Mert ugye nekünk nem ciki, minket nem szólnak meg érte.


Sajnálatos dolog, mert így sem a férfiak, sem a nők nem lesznek sosem boldogok egymással...

2014. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én kimutattam túlságosan is és ezzel megfojtottam a kapcsolatot :D szóval jó ha ismeri az ember a határokat :) attól mert kimutatja egy férfi az érzéseit attól még fel lehet rá nézni szerintem...unokatesóm, legjobb barátom, húgom pasija mind kimutatják és mondják, hogy szeretik a párjukat és nem nézi le őket senki, nem papucsok...és szerintem ez a normális...de sokak tartanak a beszólásoktól...meg ugye a 'papucs' jelzőtől :) és nem minden esetben igaz, hogy a lányok jobban kimutatják, sőt van olyan lány aki szinte semmit nem is mutat, pedig szereti a párját...
2014. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mr. Truth ***** válasza:
79%
Mert a nőknek semmi sem jo... Ha nem sirunk érzéketlenek vagyunk ha sirunk akkor gáz... Ha megverjuk a pasit aki rámászik a nönkre vadállatok vagyunk ha nem akkor mulyák... Egyszerüen a nők álomvilágban élnek és senki nem tudja hogy mikor ébrednek fel abbol
2014. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as ez tetszett, nevedhez illő válasz :D
2014. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval sokat várok el? Ha ugyanazt érzi miért nem tudja kinyilvánítani?-tudod nagyon nem értelek 8-as és 9-es.
2014. aug. 6. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!