Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismersz olyanokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyanokat, akik szerelmi ködben házasodtak és rögtön gyereket is és utána utolag megbánták?

Figyelt kérdés
Pl. rájöttek, hogy korai volt a gyrekvállalás a korukhoz, érettségükhöz vagy a kapcsolatuk érettségéhez képest vagy nem igazán ismerték meg a párjuk hibáit még akkor, vagy könnyebbnek gondolták a gyerek körüli teendőket és hogy nem hagytak még időt csak egymásnak élni még ? Utána mi lett ?
2016. febr. 15. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Feleségem pontosan ilyen volt... Na nem én vagyok a megbánt férj, én már a második vagyok :)
2016. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat igen, ahol fordítva volt.

Előbb teherbe esett, aztán házasodtak (csak ezért) és végül megbánták azt is, hogy találkoztak valaha.

A pasik meg szokták bánni a gyerekvállalást, nővel még nem találkoztam, aki ezt mondta volna.


Egy párt ismerek, ahol nagy szerelem, házasság, gyorsan vállalt gyerek volt a sorrend. Ott a pasiból kibújt az állat a gyermekágyas időszak alatt, és agresszív lett. Előbb a szexmegvonás miatt, aztán mert ordít a gyerek. Kiabálás, napi szinten, később tört-zúzott, aztán jött a feleségverés meg a gyerekverés. Aztán válás lett a vége, de csak akkor, miután úgy megrángatta a négy éves gyereket, hogy eltörte a vállát. Akkor esett le az asszonykának, hogy ideje válni.


De gondolom a kérdés nem erre vonatkozott.

2016. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg olyat is, hogy nem házasodtak, nem jött a gyerek, amikor meg kifutottak az idöböl egy évtizedet és rengeteg pénz szántak az utod elöállitására. Meg olyat is, hogy ....... (Ne keress ideologiát az idöhuzo döntéseidhez. Döntsd el magad, hogy mit akarsz és ahhoz keress partnert.)
2016. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A házasság alatt is változik az ember, a gyerekvállalás alatt-után szintén. Ez egy jó próba arra, ki hogy tud alkalmazkodni a másikhoz.

A gyerek születését meg nem lehet úgy felfogni, hogy itt vége az életnek, nem jut idő többet egymásra. Aki így vállal gyereket, annak tényleg nem kéne.

Amíg picike, sok időt és energiát igényel, de ahogy nő, úgy lesznek újra egyre szabadabbak a szülők.


Én azt látom, hogy régen mindenki azon lovagolt, hogy túl korai volt a gyerekvállalás.

Most a régi osztálytársaim fele terhes, a másik fele meg az akar lenni, de nem megy. Amíg ők pelenkáznak, babáznak, éjszakákat virrasztanak át, addig az én gyerekeim már elég nagyok, hogy elugorjunk délután kettesben egy kávézóba, elmehessünk kettesben nyaralni, amíg ők táboroznak, és négyesben is jó kis programokat csinálhassunk, pl. sziklamászás, kalandtúra, búvárkodás.

Sőt nekik is egyre nagyobb igényük van a magánéletre és a térre, amiből az következik, hogy még többet vagyunk kettesben.

2016. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, csak azt felejted el, hogy amikor te bajlódtál a kakis pelenkával, akkor ők élték a maguk világát, és egyszer ők is túljutnak ezen, mindegy mikor, mindenkinél ugyanannyi időt vesz igénybe, nem verseny ez!


Egyébként ismerek 2 ilyen párt is, fél-1 éves kapcsolatba gyerek, anyukának büdös a munka, az egyik a szülőknél lakik, másikat a barátja tartja ki külföldi munkából. Az apák nem foglalkoznak a gyerekkel, az anyák csüggenek rajtuk. Közben megy a sápítozás hogy egyedül miből tartanák el a babócákat mert dolgozni nem fűlik a foguk...

2016. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, aki a gyereket nem bánta meg, mert a mai napig a legfontosabb a számára, de azt, hogy olyan korán összeházasodott meg hogy neki szült gyereket, azt igen. Fiatalok voltak, alig pár hónapos ismeretség, kb. nem is ismerték egymást meg egymás körülményeit rendesen, csak kb. külső vonzalom... aztán a gyúrós csávóról kiderült, hogy anyuci pici fia, aki az első nagyobb vitánál rohan anyu szoknyájához, és nem képes kiállni a felesége mellett.
2016. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!