Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem változott a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem változott a kapcsolatunk, most hogy tudja, szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Bevallottam egy barátomnak hogy többet érzek iránta barátságnál. Neki családja van, így én nem akarok tőle semmit. Annyit kértem tőle, hogy ne találkozzunk egy ideig, de a kapcsolatot még tartjuk. És úgy beszélgetünk mintha mi sem történt volna, ami engem egyre inkább frusztrál. Nem tudom mit csináljak, nem akarom őt terhelni az érzéseimmel, nem látom értelmét, de most úgy érzem így csak szerepet játszok.

2016. febr. 8. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Most akkor nem találkoztok, de online/telefonon tartjátok a kapcsolatot? Vagy hogy is van ez?


Valószínű, ő sem tudja, hogy mihez kezdjen az érzéseiddel, pláne, férfiként erre nehezebben tud szóban reagálni, úgyhogy a már eddig megszokott módon beszélget veled!


Ha tényleg megvan az elszánás benned, akkor közöld vele még a beszélgetés legelején, még ha ő is keres, hogy ne haragudjon, de a múltkor elmondtad neki, hogy nem szeretnél egy ideig vele találkozni, beszélni.

Ennyire egyszerű. Te meg véletlenül se keresd többet.

2016. febr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne tartsátok a kapcsolatot sem.
2016. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm, lehet igazad van. Nem találkozunk de a kapcsolatot tartjuk. Ennek valószínűleg semmi értelme így. Teljesen jogos. De nem akarom elveszíteni a barátságunkat, mert valahol még azok vagyunk.
2016. febr. 8. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tudja, mit kezdjen ezzel a helyzettel - irtózatos nagy felelősséget, terhet raktál a vállára, aztán azt várod, ő oldja meg a helyzetet. Valószínűleg nem akar megsérteni, ezért dugja a fejét a homokba. Itt neked kell lépned. Vagy jó ez neked, hogy minden megy, mint tovább, ha meg zavar, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2016. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Terhet és felelősséget?

Hm, erre így még nem gondoltam.


De igazad van, hogy így tulajdonképp tőle várom a megoldást.


Köszönöm a válaszod!

2016. febr. 8. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha családja van és nem készül válni, kár volt bevallani neki az érzéseidet. Egyrészt nem viszonozza, másrészt kellemetlen neki, így már nem lehettek barátok. Ezért igaz, hogy nincs nő és férfi között barátság...

Szerintem ne találkozz többet vele, keress más barátot család nélkül.

2016. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, te már kérdeztél, most én jövök. Mi a túrót keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2016. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!