Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, Ti hogyan éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti hogyan éreznétek magatokat, ha egy olyan nő lenne belétek szerelmes, aki a lányotok is lehetne?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem imponálna, bár attól is függ, kiről lenne szó.
2016. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nő vagy vagy a férfi? A férfinak valószìnű bejön.
2016. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván legyezgetné a hiúságomat, jól esne, hiszen mindenkinek jól esik, ha szeretik. De azért jobban belegondolva nem tudom, hogyan kezelném a társaságát. Ha olyasvalaki, akivel ritkán találkozom, akkor nincs gond, tini"szerelem", elmúlik. De ha napi szinten találkozánk - bár nem forgok huszonéves lányok társaságában, de most tegyük fel -, akkor természetesen próbálnám a kommunikációt minimálisra csökkenteni, amíg nem talál hozzá való partnert.
2016. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Apa komplexus. Egyszeri alkalom lenne bevállalnám.
2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
Tisztelném az érzéseit, és igyekeznék úgy viselkedni, hogy ne sértsem meg az irántam érezett érzelmeiben, de azért szexuálisan valszeg igyekeznék kerülni...
2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene...
2016. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Furán:)

25f:D

2016. febr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
migiri
2016. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!