Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két tűz között? Avagy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között? Avagy ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Uhhh ez a történet nagyon kusza,próbálom tömören..adott az ex,akivel szétmentünk,folyamatos féltékenysége miatt,valamint rámtelepedett,nem akart teret adni..összemelegedtem egy másik sráccal ,minden happy,volt is nálunk párszor,nagyon segítőkész,életrevaló,amit az exemből hiányzott is,a szüleimnek is nagyon szimpatikus,az exem folyamatosan szekált mióta otthagytam,nagyon szerettem őt,első igaz szerelem volt,de túl sokat tettem érte sajna..

Szóval ma összetalálkoztunk vele ,amikor a jelenlegi párommal sétáltunk..azóta görcs van a gyomromban,ő nem.tudott arról,hogy van valakim,mert féltem elmondani,különben sem akartam szítani a tüzet. Míg itt volt a párom,folyamatosan az exre gondoltam,de úgy éreztem beszélnem kell az exemmel,így találkoztam vele,de mellette meg folyton a páromra gondoltam,szerintem benne csak az hiányzik,hogy,egy biztos pont volt az életemben,és hohy akárhol voltunk mindig boldog voltam,a viselkedését leszámítva,a jelenlegi párom viszont olyan,ha nem foglalkozok állandóan vele,akkor azt mondja nem is szeretem,és,az idegtől sírni és hányni kezd..volt már így valaki?


2016. febr. 21. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel a szerelmed volt, így akár több év is kellhet, mire semlegessé, egy emlékké válik számodra.

Ez azonban nem jelenti azt h ne szeretnéd a mostani párod.

Tartsd távol magad az exedtől amennyire csak lehet, ne keresd és elfogod tudni felejteni... akármennyire is rossz is, nem szabad visszamenni hozzá.

Ami a mostani párod illeti... elég furcsa ez a viselkedése, esetleg próbálj vele beszélni... hogy attól még hogy nem vagy mellette napi 24be, attól még szereted, stb

2016. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerinted sem szabadna visszamenni? Te mit mondasz miért?
2016. febr. 21. 01:20
 3/15 RRR ***** válasza:
88%

én egy 3-ikra szavaznék,aki nem lelki sérült

hanem egy normális srác

neked is jobb lenne

2016. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 2 éve mentünk szét exemmel, de a mai napig megkeres. A csillagokat is lehazudja az égről, hogy megkapjon... de neki már csak egy dologra kellenék és gondolom az, hogy nem kaphat meg, izgatja a fantáziáját, hiszen egy ideje párkapcsolatban élek...

Meg írtad h nálad is féltékeny volt, rádtelepedett... és ezek alapból olyan tulajdonságok, amit nem szabad elviselni... Ennél jobban érdemelsz.

A fájdalom, az érzés el fog múlni.. részeddé válik, megtanulsz vele élni és talán a mostani párod ebben is tud segíteni, ha hagyod neki...

Ehhez csak az kell, hogy engedd el az exed

2016. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is tartok ezektől a hányós dolgoktól,meg hogy ha nem babusgatom egésznap akkor szomorkodik,meg kételkedik bennem..hiányzik az exemmel töltött idő vele végtelenül boldog voltam,de a végére megfojtott a túlzott féltékenységgel,hiányzik neken,de tudon,nem lenne a régi,a jelenlegi párom szerettem..de ez a hányós produkció..nem tudom..bár tény,ő sokkal életrevalóbb,figyelmesebb,kedvesebb,mint az ex.
2016. febr. 21. 01:31
 6/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom el tudom e engedni,amit belém beszélt bűntudat,hogy mekkora r.hadék vagyok most is fáj..nem tudom hogy döntsek :(
2016. febr. 21. 01:33
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

'adott az ex,akivel szétmentünk,folyamatos féltékenysége miatt,valamint rámtelepedett,nem akart teret adni..'


'a jelenlegi párom viszont olyan,ha nem foglalkozok állandóan vele,akkor azt mondja nem is szeretem,és,az idegtől sírni és hányni kezd.'


Nem akarsz esetleg egy normális pasit összeszedni? :D No offense.

2016. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az exek ilyenek sajnos... ha tudják, hogy még nem felejtetted el őket, akkor addig "kínoznak" amíg meg nem kapnak. Ha nem akarsz fájdalmat, el kell felejtened.

Mostani párod: Ha egy kiadós beszélgetés után se javulnak a dolgok és orvoshoz nem akar menni (mivel nem ismerem, így bármi állhat ezeknek a hátterébe) sajnos ő se a legjobb választás. Viszont szerintem ő nem tűnik annyira lehetetlen esetleg... csak talán túlságosan is szeretetéhes és vágyik a törődésre.


De ezek csak jó tanácsok... neked kell meghoznod a fő döntést.:)

2016. febr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Viszont ha szeretnél nyugodtan beszélgetni erről.. írj nyugodtan privit
2016. febr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kerüld az exed bmennyire is nehéz. De tudja h a kezében vagy s ezt kifogja használni. Maradj a másik sráccal. Hajráá
2016. febr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!