Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak válaszát várom leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom leginkább, de lányok is kifejthetik a véleményüket! Mit tennétek, ha egy 4 éves kapcsolat, és egy 5 hónapos mindennapos levelezés, majd 2 hét találkozás után kéne döntenetek a két nő között? (részletek lent)

Figyelt kérdés

a régi kapcsolatom nincs felbontva még, de távol vagyunk egymástól. Én Ausztráliában ő Kínában él. Egy magyar lánnyal pedig szerelembe estem, mert igaz pen friend-ként indult minden, de a 2 hetes hazai ott tartózkodásom alatt egyszerűen egymásba szerettünk, jártunk...tud a másik lányról, akivel se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Szeretem, de már korántsem olyan az a vonzalom, ami elegendő lenne egy kapcsolathoz. A lány rokonai miatt Ausztráliába tudna jönni hozzám, és igaz sokáig úgy tűnt, ezzel a magyar lánnyal tervezek tovább... a kínai lány viszont most szeretne hazatérni hozzám, mivel anno az édesanyja parkinson kórja miatt szakadtunk el egymástól, és kényszerült kínába visszaköltözni, de most egy idősek otthonába teszik az anyukáját, és így visszajönne hozzám. A magyar lányt őszintén szeretem, szerelmes vagyok belé, de a kínai lány kért tőlem egy esélyt, hogy próbáljuk feltámasztani a lángot, ami már-már kialudt, és ha nem megy akkor áldása ránk a magyar lánnyal....szegény magyar lány szívét összetörtem, mert kértem h próbáljunk barátok maradni, míg végig nem járom az utat a kínaival, és ha rájöttünk, hogy nem megy együtt, akkor folytatjuk a magyarral...hülyén hangzik, tudom, de ilyen helyzetben, amikor a kínai lány az anyját fogja elveszíteni, mert nagyon romlik az állapota, kérte hogy legalább én maradjak meg neki, hogy ne tudja a 2 számára legfontosabb embert elveszíteni egyszerre....MIT TENNÉTEK? kérlek komoly válaszokat adjatok....

Köszönöm!

31/F


2012. máj. 6. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én a leírtak alapján a magyar lány mellett voksolnék. A kínai csajban sztem csak a bűntudatod miatt gondolkodsz.
2012. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Felesleges bármilyen lángot ébresztegtni. Meg fogsz őrülni ha nem a magyar lánnyal leszel. Számomra egyértelmű....
2012. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi! Nem félnétek a biztosat(kínai lány) feladni egy bizonytalanért? 8 év különbség van a magyar lány és köztem, és nem tudom, hogy ő őszintén szeret-e vagy csak lángol, ami könnyen kialudhat ugye. én már családot szeretnék lassan, és igaz a magyar leányzó is elég családcentrikus, tényleg mindenben passzolunk, csak a helyzet...nem cserben hagyásnak minősül ez, hogy elhagyom a kínait ilyen helyzetben?
2012. máj. 6. 23:29
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy könnyű helyzetben, de én bátor lennék és a szívemre hallgatnék. Úgy tűnik, Te már tudod mit kellene tenned, csak nem mered meglépni.

Ha megpróbálnád felmelegíteni a régit, megmaradna, hogy mi lett volna, ha a másikat választod. Vele szemben pedig nagyon nem fair váratni, amíg kiderül, mi lesz a másikkal...

2012. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
úristen, én az életemet is odaadnám egy ázsiai lányért!!!!
2012. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A magyar lány. Mert az igaz szerelem, a másik inkább kötelességtudatból való ragaszkodás. És ha te most kapcsolatban gondolkozol, akkor a magyar.
2012. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az anyanyelvetek, ez nagyon nagyon sokat számít. A kínai kislány is kezdjen teljesen új életet.
2012. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én a boldogságot választanám, nem pedig támasztgatni próbálnám a dolgokat, hiszen jó ideje messze vagytok egymástól, az érzelmek gondolom javarészt kihültek, nincs sok értelme újrakezdeni, de ezt neked kell érezned!

Nekem csak egy valami jutott eszembe. Attól, hogy az édesanyja otthonba került, nem lenne úgy illőbb, ha otthon maradna ez a lány és mellette lenne ameddig csak lehet? Elképzelhető, hogy én vagyok a naív, de amíg az édesanyja szenvedései le nem zárulnak, addig én mellette lennék ha kell ha nem. Tudom, mivel jár ez a betegség, de még így is ez a véleményem. Inkább akkor lenne bűntudatom, ha valaki miattam költözne a "világ másik felébe", amikor az édesanyja otthon "haldoklik" gyakorlatilag.

2012. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen helyzetbe kerültem, csak én vagyok a "magyar lány" a sztoriban. Megismertem egy srácot, aki közel 10 éve kapcsolatban él, megszerettük egymást, de ő nem volt képes szakítani. Sokáig szenvedtünk a dolgon, 2 évig voltam a szeretője, de nem szakított. Most készül elvenni a másik lányt. Szerintem rosszul döntött. Szerintem csak nem volt mersze változtatni. Azóta is találkozgatunk és nem múlt el köztünk a szerelem. Folyton kívánjuk egymást. Nem tudom, hogy fog így boldog házasságban élni mással. Szerintem halgass a szívedre. Ha a magyar lányt szereted, ne legyél a másikkal bűntudatból.
2012. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83-as és a másik lány is kinai?
2012. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!