Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek, ha a párotoknak ti vagytok az elsők?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem kell az exei miatt aggódni, nem savanyodott be a sok rosszul végződött kapcsolatai miatt és nincsenek rossz berögzülései.
2015. febr. 20. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szeretik, mert rögtön ráírják a farkamra kommentnek, hogy "ELSŐ"
2015. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
isten őrizz,mivel alapból olyan férfiak közt keresgélek aki 7-10évvel idősebb nálam, egészséges ember vagyok,magabiztos,akinek nincsennek beteges féltékenységei.Az ex az nem véletlen ex +nem szeretek tanítgatni.Viszont biztos van akinek ez bejön,de ez csak egy vélemény.
2015. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Huszonévesek voltunk barátommal mikor összejöttünk és nekem ugyan nem, de neki én voltam az első és azt kell mondjam talán ez volt a legjobb felállás. Nekem vele eddig a legjobb, pedig előtte "tapasztalt" barátom volt és khm, más téren is a legjobb és ezzel nem azt akarom mondani, hogy 20 centissel rohangál, mint ahogy a gyakoris fiúk gondolják, hogy a jó csak az lehet. Az ő részéről nem tudom, hogy bánja-e hogy előttem nem voltam más barátnői, mert persze azt mondja dehogy. Viszont jó érzés, hogy nem tud hasonlítgatni az előzőkhöz, hogy bezzeg a Juli jobban szopott vagy a Mari minden nap, a Borinak meg szebb és jobb puncija volt... :D


Így jól esik, hogy mikor mozgalmas és "érzelemdús" esténk van a végén megjegyzi, hogy fenomenális volt és tudom, hogy komolyan gondolja.

2015. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Nem kérek tőle listát a múltjáról.
2015. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Óh igen. :)
2015. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Egyetértek! Sajnos sokan azt gondolják, hogy akinek nem volt kapcsolata azzal gond van, de mi van akkor ha nincs vele semmi gond csak nehezebben ismerkedik vagy igényes és nem csak a szexre megy, érzelmes típus vagy esetleg a kettő keveréke. Azért nem kis idő mire talál valakit, akivel komolyan is gondolja.
2015. febr. 20. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, szeretem a tapasztaltabb férfiakat.
2015. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom.

A páromnak jó pár nő volt az életében vagyis inkább mondhatom h rengeteg..

Nekem viszont ő volt az első és még most is az.


23L

2015. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem fűz hozzá érzelem. Ha így alakult, hát istenem, de különösebben nem foglalkoztatnak az exek sem. Biztos vagyok benne, hogy új emberrel új élmények is jönnek (nálam legalábbis így van, akkor nála miért lenne másképp), és nem hasonlítgat folyamatosan (én sem teszem). Nem véletlen, hogy velem van, nem hiszem, hogy ha annyival rosszabb lenne a szex vagy a kapcsolat, akkor velem lenne, és nem a másikkal.

Persze, jó érzés az, ha voltak már előttem mások, és akkor biztos lehetek benne, hogy ha azt mondja, velem különleges (bármiről is van szó), akkor azt nem azért mondja, mert most élte át először, hanem azért, mert a korábbi tapasztalataihoz képest ez a legkülönlegesebb. Ha már volt előélete, akkor bízhatok benne, hogy a tapasztalatai alapján azért választott engem, mert bennem megtalálta azt, ami a korábbiakban nem volt meg, és ha velem komolyan tervez, azt nem csak azért mondja, mert én jónak tűnök így elsőre, hanem mert tényleg az vagyok, tényekre és már meglévő tapasztalatokra alapozva. Ezért örülök jobban, hogy a páromnak volt már előttem barátnője (mind évekig tartó kapcsolat, tehát ő sem csak a szexre menős típus), és nem én vagyok az első, mert ha az lennék, folyamatosan bennem lenne a kétség: vajon nem csak azért van velem, mert én leálltam neki? :S

2015. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát én az a fajta típusú ember vagyok, aki nem jönne össze bárkivel. Olyan helyzetbe kerülnék, hogy beszélgetek egy lánnyal, de nem vonz nem jönnék vele össze. Szeretném, ha lenne párom, de egy olyannal tudnám elképzelni magam aki igazán vonz, nem azt akarom ezzel elmondani, hogy az igazit keresem, mert több lány lehet az igazi, de nem az a típus vagyok aki bárkinek oda adná magát. Amúgy voltak lehetőségeim, de nem vonzottak annyira.
2015. márc. 1. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!