Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek el merjem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el merjem neki mondani, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult, hogy nem volt hova mennem, és ő fölajánlotta, hogy addig lakhatok nála. Dolgozom, úgyhogy természetesen beszálltam a költségekbe én is.

Na, és a "baj" az, hogy úgy érzem szerelmes lettem belé ez idő alatt. Ahogy segített, gondoskodott, törődött velem, ez mind nagyon sokat jelentett nekem ebben az időszakban. Csak az a baj, hogy ő 16 évvel idősebb nálam. Szerintetek lehet ennek valami jövője? Mondjam el neki? Ti mit tennétek? Neki sincs most senkije.


L/19


2016. febr. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te el tudnád magad képzelni mellette? Bele gondoltál abba, hogy ő benne van a családalapítási korszakban és ő már inkább csak komoly párkapcsolatot szeretne?


Bár igaz, azt szokták mondani, hogy szerelemben nincs határ, de azért gondolkodjunk tiszta fejjel.


Szerintem te nem szerelmes vagy belé, csak tetszik neked, rajongsz utána. Ez viszont nem egyenlő a szerelemmel.


De a te döntésed. Ha leülsz vele, megbeszélni a dolgokat, akkor kiderül, hogy ő hogyan vélekedik erről.

2016. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy leülnék vele, és elmondanám, lesz ami lesz. Ezt nektek kell megoldani.

Beszélj neki erről!!

2016. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát van ilyen, hogy törődéssel nem a barátzonába kerül egy pasi??
2016. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apukáddal normális a viszonyod? Én a főnökömmel vagyok így,hogy sokat segít, törődik velem, én meg jobban kedvelem a kelleténél. Nem vagyok belé szerelmes,csak jobban szeretem mint egy főnököt szokás.

Rájöttem, hogy egy kicsit olyan nekem mint egy apa,ami nekem sose volt.

2016. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!