Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban a férfiak a szemükkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a férfiak a szemükkel a nők a fülükkel lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Férfiak vizuális típusosak és a külső fontosabb nekik. ÉS amit látnak abba lesznek szerelmesek.

A nők meg érzelmesek, illetve amit hallanak, amiket mondanak nekik abba tudnak beleszeretni.


2016. febr. 24. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

Ezen most felröhögtem, több okból is:


A férfiak sem robotok és meglepően ennyire nem vagyunk kétdimenziósak.

A nőkre ezt egészen addig igaz, ameddig a következőket hallják azok a fülek: BMW-m van, nagy házam, havi 500 nettom, magas vagyok, izmos, jóképű, van bűnözői múltam.

2016. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Nem a felszínes pi..ra gondoltam, hanem a NŐKRE!!
2016. febr. 24. 08:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A felszínes pcsák nem tagadják ezt, a NŐK igen. Ez az egyetlen különbség. Én ezt tapasztaltam az elmúlt 20 évben legalább is, megfordult jópár egymástól lényegében független közegben és mindenhol pontosan ez volt.


Azt gondolom, hogy a nők külön érzékelik és értékelik a férfiakat mint embereket és mint potenciális szexuális résztvevőt. Emberként szerethetnek, elismerhetnek, stbstb. Férfiként viszont ha nem teljesíted az általam felsoroltak nagy részét akkor bizony észre sem vesznek.

2016. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. akkor te lehet olyan nők iránt tudsz vonzódni, de nekem mindig volt barátnőm, igaz nem az nagyon csinos, átlagos, picit duci 70 kg körüliek voltak, viszont teljesen átlagos pasi vagyok, inkább picit alatti és 100 ezer a nettóm
2016. febr. 24. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:
férfi vagyok, és nem vagyok vizuális típus.
2016. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és ha már sablonos közhelyek, inkább a "külső megfog, belső megtart" mondást tartom igaznak. Nem leszek szerelmes egy ronda pasasba, mindegy mit mond, de egy jóképű srácba sem, ha csak a retek jön a szájából. Mindig is csak olyan barátaim voltak, akik külsőre és belsőre is tetszettek.
2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem, ha kimondottan az igaz szerelemről beszélünk tehát nem érdekkapcsolatokról stb, általában férfiak és nők is a szemükkel+fülükkel lesznek szerelmesek. De valóban a férfiakat többnyire jobban le lehet nyűgözni a vonzó megjelenéssel, és egy átlagosabb pali jó dumával esélyesebb a nőknél. Pláne hogy az egyéni ízlések nagymértékben eltérnek.

És persze kivételek is mindig vannak, ez nem szabály, csak szubjektív megfigyelés.

2016. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Van igazság a mondásban, de azért nem kizárólagos a dolog...Mindkét nemnél vannak azért átfedések...De az kétségtelen, hogy a férfiakra inkább a vizualitás hat ösztönzőbben, míg a nőkre inkább a szép szavak-lebilincselő egyéniség...De csak feltételesen persze...
2016. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!