Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyanokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyanokat, akik évekig együtt vannak megalkuvásbol vagy mert nincs más, valakivel? Miért? Tényleg jobb ez igy, mint egyedül? A másik fél ezt vajon érzékeli?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D unokatestvérem mert szerinte ugyse találna mást.

Egyik cimborám ugyanebből az okból kifolyólag.

Én inkább maradok a seggemen mintsem, hogy olyannal legyek akot nem szeretek. Az egyedüllétnek is megvan a varázsa :D

2016. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ilyen voltam és a leányzó igen hosszú ideig nem vett észre semmit.
2016. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná, elég sokat, legalább egy tucat ilyen kényszerkapcsolatot fel tudnék sorolni most hirtelen a közvetlen közelemből. Addig nem szakítanak, amíg a felek közül valamelyiknek be nem toppan az életébe a következő nagy szerelem. Addig jóhiszeműen eltűrik egymást. Szánalom. Fosnak az egyedülléttől.
2016. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokásból maradnak együtt,én ismerek valakit aki ezt sokáig csinálta/én voltam/Most egyedül vagyok és jobban érzem magam.Mellesleg az exbarátom közben talált mást akivel boldogabb.
2016. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek 2 ilyet is. Az egyik pár házas, ők 7 éve vannak együtt, pár hónap után összeházasodtak. A csaj a kapcsolat elejétől csalja a férjét. A pasi csak azóta, hogy megtudta hogy a nő is csalja. Szóval csalják egymást.

A másik pár 8 éve van együtt, élettársak. A lány épp teherbe akar esni titokban, hogy megmentse a megromlott kapcsolatot. Szánalom.

2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy férfiismerősöm, aki azért maradt együtt egy nővel és azért vette feleségül, mert besikerült egy gyerek. Mármint amikor a nő teherbe esett, úgy néhány hónapja voltak együtt, de a férfi részéről nem volt valami hű de mély érzelmi kötődés, csak örült, hogy van valakije, de semmi extra. A gyerek miatt összeházasodtak. Kb. négy évig lehettek együtt, utána a férfi részéről befigyelt egy harmadik. Most vele van, a gyermeke anyjával meg elváltak.


Nem tudom, mennyire érzékelte a volt felesége, hogy ez nem az igazi. Én anno, amikor még nem tudtam, hogy úton van a gyerek, szakításra biztattam a férfit, mert láttam, hogy nagyon nem boldog így, és mondtam neki, hogy ne legyen megalkuvó, mert bármikor találhat valakit, akivel boldogabb lesz... aztán benyögte, hogy jön a gyerek, arra már nem tudtam mit mondani.

2016. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fú ezek annyira szánalmasak! Én is ismerek ilyet... Ú, és tényleg, amikor jön a gyerek...nahát az fantasztikus! És ők alkotják a jövő társadalmát...

Szerintem sokszor az ilyen embereknek annyira ratyi az önbecsülése, hogy nem számít, hogy érzékelik-e vagy sem, őket csak az érdekli, hogy a külvilág felé azt mutassák: van párkapcsolatom, jön a gyerek, minden rendben.

Aztán borul az egész és jön az égés.

(El tudom képzelni a jövő ovijában elhangzó párbeszédeket: -Neked is csak anyukád van?

-Nem apukám is, csak ő egy másik néninél lakik.

Pfff...

2016. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tízből nyolc kapcsolat ilyen és általában a nők vannak így ezzel. Nem jó neki, de "aránylag normális és jó életem lehet vele". Férfiak közül azok ilyenek,akiknek már mindegy, csak jusson valaki.


F

2018. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!