Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Még mindig szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Szóval sziasztok!

Bonyolult kérdéssel fordulok hozzátok ami már régóta nyomaszt,és senkinek sem tudtam beszélni róla.Pár éve egy régi iskolatársammal elkezdtem beszélgetni ismét ,majd összefutottam nyáron vele teljesen véletlenül,s utána minden nap találkoztunk.Semmi sem történt közöttünk,valóban csak hihetetlen jókat tudtunk beszélni,akár egész nap.Ez egy fél évig folyamatosan tartott,azt hiszem mind a ketten rájöttünk hogy kezdünk többet érezni a másik iránt,de tudtuk,hogy nem lehet.Megszakítottuk a kapcsolatot,közben lett barátom,akivel több mint egy éve együtt vagyunk.Az elmúlt hónapban ismét összefutottunk párszor,és beszélgetünk megint.Hiányzott.Lehet hogy rá kéne várnom? A jelenlegi páromat nagyon szeretem,de ez nagyon bonyolult.Segítsetek kérlek Titeket!

Szép estét!



2016. febr. 24. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett köztetek semmi? Neki van valakije? Szerintem őszintén meg kellene beszélned az érzéseidet a volt iskolatársaddal, és közösen döntsetek, hogy mi lenne a legjobb, mi tévők legyetek.
2016. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Túl sok a közös ismerős akik nem feltétlen örülnének neki.De miért keveredik állandóan az utamba? Azt hittem elfelejthetem és kész.
2016. febr. 24. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon helytelen a gondolkodásod,ahogy másoktól teszed függővé, kivel jöhetsz össze.

Mást nem tudok mondani, viseld a következményeit.

2016. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tennék így,ha nem a legjobb barátom nővérének régi szerelme volna.Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat! Még írjatok, kérlek.
2016. febr. 24. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor ne érdekeljenek mások! Nem is a barátnődnek volt pasija, hanem a nővérének! Nehogy már emiatt ne jöhessetek össze, ez vicc. :D Komolyan nem értem az ilyet, a saját akaratodat, érzéseidet és boldogságodat tartsd figyelembe, ne másokat!!
2016. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*vedd figyelembe (természetesen) :P Bocsánat az elírásért!
2016. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!