Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve hagytam ott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve hagytam ott a barátnőm, kihasznált érzelmileg, átvert, sok mindent elnéztem neki.3vig voltunk együtt, nagy szerelem volt. Léptem tőle, felfogtam, hogy ez nem mehet tovább. Azóta nincs nap, hogy ne jutna eszembe, szeretem, hiányzik. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ő vissza akart jönni hozzám, de makacs voltam, nem törődtem vele és megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta van palija,és még így is előfordult,hogy keresett,de nem foglalkoztam vele. Szerintem vissza jönne hozzám, ha nyitnék felé,de én túl büszke vagyok sajnos. Van barátnőm, nagyon szeretem,de úgy érzem nem vagyok belé szerelmes, az ex csajom az, akit szerelemmel tudtam szeretni. Szerettük egymást, most is együtt lehetnénk,de pasija van,nekem is barátnőm,és úgy érzem, ő engem szeret én is őt. Minden perc elvesztett idő,amit nem vele töltök. Mit csináljak??? Utálom ezt a helyzetet! 28/F
2016. febr. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nyiss felé, légy boldog..csak úgy lehetsz!érzed te is..
2016. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak a 2 alatt már sok minden történt,nem tudnánk onnan újra kezdeni,ahol abbahagytuk. Nekem van barátnőm,megismertem őt és félek ha elhagynám utána őt akarnám, mert tökéletes lány,mondhatnám hibátlan,de nem vagyok szerelmes belé. Ex csajomnak is volt egy élete, már semmi nem lenne ugyanolyan attól tartok
2016. febr. 20. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos nem lennék olyannal,akibe nem vagyok szerelmes. tudja egyáltalán?
2016. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Maradj az új csajjal.

Én soha nemnék második esélyt. Ő még bizonyíthat, a kihasználós ribit pedig kukázd minél hamarabb.

2016. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

" kihasznált érzelmileg, átvert, sok mindent elnéztem neki"

Mazochista vagy?

Legyen büszkeséged haver.

Eszedbe ne jusson, hogy kibékülsz vele!

Egy manipulatív ribi az exed, nagyon úgy néz ki.

A jelenlegi kapcsolatod meg szakítsd meg,és tedd rendbe magad mentálisan, ne áltasd a jelenlegi nődet.

Az senkinek sem jó.

2016. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elég sz*r a helyzet.gáz így leírni,de jó volt szerelmesnek lenni
2016. febr. 20. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Csak nálam mondjuk a kihasznált nem igaz... de nálam mind a ketten hibásak voltunk... én sem értettem meg az ő gondjait teljesen, ő sem az enyémet.... más családból jöttünk, más felfogással...


Én sem tudom, hogy felkeressem-e... még gondolkodom...


Mert mindenki változik... ő is változhatott... ha nem szereted a mostanit, valóban nincs értelme együtt maradnod, mert később fogod elhagyni, mikor már talán nem lesz esélye mást találni az életkor okán... így nem lehet kihasználni a másikat, és te azt teszed...


Keresd fel az exed, ha úgy érzed, te is, és ő is változtatok. Biztos, hogy te is hibás voltál abban, hogy annó kihasznált.


Egyet jegyezz meg: aki áldozatként viselkedik, azt áldozatként fogják kezelni. És igen, hibás vagy, ha áldozat szerepben maradva éled az életedet, és csodálkozol, hogy kihasználn(t)ak.

2016. febr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!