Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség elengedi, ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség elengedi, ha szeretem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szokásos sztori. Van egy srác, belezúgtam. Viszont azt érzem, hogy ő csak akkor figyel rám, ha kell neki valami. Amúgy 2-3 óránként ír, míg tudom, hogy másoknak azonnal.

A suliban is elintéz egy rohanó "Sziával", mert "nem akarja, hogy mindenki rólunk beszéljen".

De ha meg unatkozik, vagy valami baja van, akkor azonnal érjek rá, akár az éjszaka közepén is.

Volt a 19. születésnapja és kb. minden sz.rságot nekem kellett elintézzek, de a buliba más lánnyal ment, de állította, hogy csak barátok... Hát a lány nem úgy öltözött volna fel, ha csak azok lettek volna...


De néha meg normális, pl. ma is mondtam, hogy rosszul esik, hogy folyton kommentel, meg belájkol minden k-s képet, meg hogy X-nek az összes képe alá írt valamit és akkor odaadta a telefonját, hogy akkor töröljek ki mindenhonnan mindent, tiltsam le azokat, akiket akarok, őt ez nem érdekli.

Kapott egy vadiúj kocsit a születésnapjára és engedte, hogy vezessem, pedig nagyon vigyáz rá. Akkor is tök normális volt, hazajöttünk, mert mondta, hogy mennie kell az öccséért, erre 10 perc múlva egy csajnál látom, hogy éppen vele kocsikázik...


2016. febr. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért hagyod,hogy így kihasználjon?
2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert akkor nem kihasználásnak érzem. Hanem örülök, hogy keres, rám gondol.

Csak így, visszagondolva tudom.

2016. febr. 16. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A srác élvezi azt, hogy úgy táncolnak a nők, ahogy ő fütyül...
2016. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a bábja vagy
2016. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!