Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat rólam a fiú?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a fiú? Tetszem neki? Szeret? Vagy csak szivat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel látszólag tetszünk egymásnak, mert a beszélgetés megvan. A barátaival is jóba vagyok, bírjuk egymást. Mostanában meg olyanokat vettem észre, hogy amikor közelítettem, a srác abba hagyta a beszélgetést a haverjaival, síri csönd lett. Amikor a srác elött beszélgetek a haverjaival, azok feszéllyezettek nagyon. Amikor viszont nincs ott, akkor szabadon lehet velük beszélgetni, mindenkivel!

Ja és olyankor elkezd nézni olyan nagyon, hogy belevörösödöm, és csak akkor figyelem, amikor nem néz oda, de általában ezt napjában rengetegszer eljátszuk.

Kapcsolarot kezdeményezni nem merek, mert a visszautasítástól félek, annyira, hogy leblokkolok.

Mit tegyek? Hogyan fejezzem ki ezt neki?


Rengeteg ötletem van, de egyiket sem merem kibontakoztatni, mert a visszautasítástól félek. Attól tartok, hogy több ember elött beégek...


Hogyan csalogathaték ki egyértelmübb jeleket?

Eddig csak figyel, és most ez fentebb.


Vélemény?



2016. febr. 24. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, és ne kerüld a pillantását
2016. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig mosolygok rá, csak pirulva másfelé nézek... ebböl mit vonhat le?
2016. febr. 24. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább nézz rá, mert különben azt hiszi, hogy a félrenézéssel jelzed, hogy nem érdekel.
2016. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnaptól mindig ránézek, inkább teljesen vörös leszek :)
2016. febr. 25. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:

" Mostanában meg olyanokat vettem észre, hogy amikor közelítettem, a srác abba hagyta a beszélgetést a haverjaival, síri csönd lett."


Szerintem rólad beszéltek,azért hagyták abba.


" Amikor a srác elött beszélgetek a haverjaival, azok feszéllyezettek nagyon. Amikor viszont nincs ott, akkor szabadon lehet velük beszélgetni, mindenkivel!"


Számomra ez is azt bizonyítja, szóba szoktál kerülni.


Intézd úgy,maradjatok kettesben,talán lépni fog valamit.

2016. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!