Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tetszem neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel (mert egy személyi edzőhöz jártunk)az edzőteremben ismerkedtem meg. Egy gimibe is járunk. Viszont a viselkedése elég furcsa, nem tudok kiigazodni rajta. Mindig köszön, az ajtónál előreenged. (azt mondja, a "szép lányokat" mindig előreengedjük.)Figyelem a testbeszédét, ha beszélgetünk. Kihúzza magát, a kezét a zsebéhez teszi, nem fonja össze maga előtt, a lábfeje pedig mindig felém fordul, a szemöldökét párszor felvonja kihívóan, ha meglát. Egész közel állunk egymáshoz, mármint 30 cm vagy kevesebb. Egyszer megkérdezte, megyek-e ma edzeni, és hogy mikor mert lehet, hogy "csak miattam benéz" ő is. De nem jött el. Másnap mondtam is neki, azt mondta, holnap megy és hogy menjek én is akkor. Kérdeztem hányra. Azt mondta 3,4, 5 körül. Azt mondtam, hogy nekem az nem jó, matekom van. Erre azt mondta, akkor legyen 6 vagy 7.(ez ma lesz, de valószínűnek tartom, hogy nem fog eljönni, mert előbb megy) Már puszit is dobot felém. Miközben cigit kért tőlem, megfogta a két vállamat és miután adtam neki, azt mondta, " köszönöm. szeretlek. imádlak. puszi." tegnap amikor nagyon nevettünk valamin, meglökte a vállamat. Ezek voltak a pozitívumok. Negatívumok: sokszor látom lányok társaságában. viccelődik felük (akár fizikai kontaktust is fenntart (kézfogás, lökdösődés)) Közösségi oldalakon, nagy szilikonos szőkékre csorgatja a nyálát a haverjaival nyilvánosan. Nem lájkolja a képeimet, nem kommentel semmit, és még nem beszéltünk chaten sem. Néha úgy megy el a közelemben, mintha nem vett volna észre. ( nem tudom, zavarban van-e vagy csak szimplán nem érdeklem) Képtelen vagyok kiigazodni a hangulatváltozásain. Szerintetek tetszem neki? Akarhat tőlem valamit? Vagy csak szimplán szórakozgat velem, azért viselkedik így? (Az a probléma, hogy nekem Ő nagyon, nagyon, nagyon tetszik..) Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről a kétoldalú viselkedésről. A válaszokat előre is köszönöm. 16/L

2012. nov. 15. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak jófej és ha már egy gimibe jártok akkor köszön meg minden..deee mondjuk kicsit gáz hogy 16 évesen cigizel kondi mellett;)
2012. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előttem válaszolóval edzeni jó de cigizni nem.
2012. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rózsadombon laksz?
2012. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem. Sopronban.
2012. nov. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!