Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Mit gondolhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maci186544 kérdése:

Tetszem neki? Mit gondolhat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban... nagyon tetszik. Igazából barátnőm szerint nem illünk össze, mert ő sovány, én elég duci vagyok(nem annyira látaszik, max. a mérlegen) és ő 15 centivel alacsonyabb nálam. Szóval nem vagyunk vmi álompár kinézetűek. Régebben ő és a haverja mindig köcsögök voltak velem és 2 barátnőmmel és sosem hagytak békén. kb. egy hónapja viszont sokkal kedvesebb lett hozzám. Mindig megnevettet, a közelembe ül (ha olyan a tanár), előre enged az ajtónál/ebédlőben (eddig nem tette) odaadja a háziját ha én nem írok. Szóval ilyen apróbb kedvességek. Azt hiszem, ez normális. Vioszont azt vettem észre, hogy a barátnőimmel meg ugyanúgy bunkó. Köztünk van 1 pad de ott csak egy fiú ül, szóval nagy a valószínűsége, hogy órán engem néz, mikor hátrafordul. Tegnap a haverja elkezdett lehordani engem és bnőmet mindennek, de ő megmondta neki, hogy engem hagyjon békén, mert én kedves vagyok meg stb. nem úgy mint a bnőm.


Szóval szerintetek kedvel? És ha igen, akkor nekem kéne tenni valamit, vagy neki?



2014. jan. 14. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
igen.
2014. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2014. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még azért nem biztos, h tetszel neki! ne éld bele magad. csak azért mondom, mert én is voltam már így és nem volt pedig semmi sem.:) beszélgessetek sokat és legyél kedves vele, meg jófej! kedvelni biztos kedvel, de ha többet érez, majd idővel kialakul.
2014. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy ne éld bele magad! ugyanezen buktam el én is. a végén kiderült hogy csak egy lány barát kell neki..nem barátnő. de szerintem is légy továbbra is kedves és beszélgess vele minél többet. aztán szép lassan, fokozatosan minden kiderül, kialakul ;) sok sikert!
2014. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!