Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek van jogsija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek van jogsija, kocsija, diplomája, jó egzisztenciája miért gond az, hogy egy férfi nem rendelkezik ezekkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy ilyen esetek miatt miért nem működhet egy rendes párkapcsolat, miért van az, hogy emiatt kevesebbet ér a másik.

Mi van akkor, ha később változni fog a helyzet miért kellenek ezek a dolgok egyből? Társadalmilag miért nem elfogadottak?

Társkeresőn is van egy lány aki leírja azt, hogy van diplomája, kocsija és szeretné, ha párjának is lenne. De neki ez miért jó? Miért lenne ciki, ha esetleg ő vezetne és én ülnék az anyósülésen? Tervezem én is, hogy egyszer leteszem a jogsit és veszek autót, de egyenlőre nincs rá keretem és szükségem sincs rá.

Komolyan nem értem meg ezt az idióta társadalmi felfogásokat, hogy a tárgyiasított dolgok határozzák meg az embert nem az értékei.

Férfiként azokat a férfiakat se tudom megérteni, akiket zavarja az, hogy 20-30 ezerrel vagy annál is többet keres a nője vagy esetleg okosabb nála. Ha normális kapcsolatnál közösbe megy akkor nem mindegy? Abba senkise gondol bele, hogy idővel változhat minden.

Én már senkit se tudok megérteni. Néha ufonak érzem magam itt.


2016. febr. 25. 12:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben leírt nők általában válogathatnak. Miért ne választaná a legjobbat?

Feltételezem élni szeretne a nő, ide oda utazgatni, sok közös programot csinálni, netán együtt gyűjtögetni a közös életre.

Ha te le vagy égve, alig tudod eltartani magadat, akkor ő nem tud veled előrelépni. Eltartani nyilván nem akar.


Ezt tudom elképzelni ennek a hátterében.

2016. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy 25 vagy 45 éves vagy.
2016. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
És igen, nem mindegy, hogy hány éves vagy. Egy 25 éves férfitől ez még nem elvárás. Egy 45 évestől meg igen.
2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Gond azzal szokott lenni, hogy senki nem akar egy felnőtt munkaképes embert eltartani, senki nem akarja, hogy kihasználják. Ezért keres az ember közel azonos szinten lévő társat ilyen téren is. Meg nekem pl. fontos, hogy a párom ne nyavalyogjon folyton a munkája miatt, vagy hogy nem tud előrébb jutni, kihasználja a főnöke... stb. Én sokat küzdöttem a mostani szintemért, de nem jutottam volna sehova, ha megrekedek.
2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Titusztitusz ***** válasza:
15%
Mondjuk engem sose zavart az, ha a partnernőmnek "diplomája-egzisztenciája-kocsija" stb,stb. van/volt, nálam pedig hiányzott a felsorolásbol némelyik tétel...Sőt...Az ilyen szituk nagyon is kedvemrevalóak voltak mindig is...
2016. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
25 éves múltam és próbálom magamból a maximumot kihozni, munkaügyileg, egzisztenciálisan. De annyi ilyen sírást hallok ahol a felek nem keresnek ugyanannyit meg kevesebbet ért el az egyik a másiknál és emiatt veszekednek, tárgyiasított dolgokon. Most éppen nincs barátnőm és más lehetőségem sincs ismerkedésre ezért vagyok fent társkeresőn. Annyi ilyet látok, hogy elértem valamit akkor elvárom, hogy párom is érje el. Komolyan nem értem azt, hogy neki miért jó, hogy ugyanazokat a státuszokat elérjem, mint ő. Enélkül nem tudna rendesen élni vagy ennyire önállótlan?
2016. febr. 25. 12:48
 7/33 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem nem ez a fő gond, hanem ahogy mondja is valaki inkább az, ha megrekedsz, vagy konkrétan jó úgy ahogy van az élete, ezek nélkül.
2016. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most újra megkérdezted, amire már többen megadtuk a választ. Olvasd vissza.
2016. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pl. azért fontos, hogy legalább az én szintemen legyen a párom, mert nem fér bele a keretembe még egy ember eltartása, és ha nincs legalább az én szintemen, akkor nem tudunk közös családot, gyereket tervezni.
2016. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
69%

Mint lány akinek van kocsija, jogsija, stb. nem tartom fontosnak, hogy a barátomnak is legyen. Barátomnak amúgy nincs is kocsija, épp gyűjt rá, bár jogsija van, és felváltva szoktunk vezetni. Nem igazán számít, akinek épp kedve van.


De a diplomából nem engednék, pontosítva ragaszkodok ahhoz, hogy a párom intelligens legyen.

2016. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!