Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy jöttetek össze egymáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze egymással? Volt olyan, aki nem akart a párjával összejönni vagy korábban utálták egymást, de más lett a vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Igazából csak történetekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

A párommal két éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, együtt élünk egy éve. A mi történetünknek volt egyszer már egy előzménye, kavarás szintjén. Ebből az okból kifolyólag elhatároztam, hogy nem kezdek vele még egyszer. Hát nem sikerült (szerencsére) betartanom. Az első randira úgy mentem, hogy csak szálljon már le rólam, pedig mindenki mondogatta körülöttem, hogy legalább találkozzak vele, ha már ilyen kitartó. Beszélni sem akartam vele. Aztán hopp, telt az idő... :D Most már el sem engedném, volt valakinek hasonló sztorija, története? :D N/25



2016. febr. 25. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem volt, vagy van.

Nekem pl. elsőre nem tetszett, bár nem volt csúnya, aztán nem volt szimpatikus másodjára sem, és 3.jára szinte utáltam. Különböző okokból kifolyólag.

De aztán megtetszett, szimpatikus lett, és megszerettem.

Összejöttünk, aztán azóta is együtt vagyunk. (10 éve) És mai napig mindig szeretjük egymást.

2016. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de jó... :))) Sok boldogságot nektek! :)
2016. febr. 25. 16:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elsőnek láttam, nem volt szimpatikus, sőt messziről el akartam kerülni. Végül beleszerettem.

Most pedig már 3éve együtt vagyunk

2016. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno megismertem egy lányt bevoltam tintázva és nem láttam tovább 2 méternél sem kihasználta rám mászott. Másnap szembesültem vele hogy nem éppen a zsánerem de tul sok bennem az empátia vagy nemtom de nem akartam elküldeni. Ugy voltam vele talán ha megismerem közelebbről. Utanna 5 évet huztunk le egymas mellett es 1 eve mentünk szet. Egyik nagy szerelem az eletemben. Soha nem gondoltam volna.
2016. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem utáltuk egymást ugyan, de egy hímsoviniszta fszfej. :D Bekerültem a baráti társaságába, mindenkivel jóban voltam, vele nem különösebben. Kezdtük egy kicsit megkedvelni egymást, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy én vele... Jó ég. :D

Aztán egy alkalmas pillanatban "letámadott", nyilván csak meg akart dugni.. nem adtam be a derekam, még egy pár hónapig üldözött, aztán olyan szépeket mondott, hogy úgy voltam vele, ennyire ő sem gerinctelen csak azért, hogy ledumálja valakiről a bugyit.


Találkoztunk 1*,2* és teljesen levett a lábamról. Ennek már 3 éve. :) Egyébként meg igazi kenyérre kenhető. :)


Külső szemlélőként persze azoknak, akik nem ismerik, még mindig úgy tűnhet, hogy egy hímsoviniszta fsz. :D

2016. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nos, a mi kapcsolatunk kicsit bonyolult, a legjobb barátja volt az exemnek és hát még kapcsolatban voltam, tudom nem szép, de lefeküdtünk, természetesen ezt elmondtam a páromnak, először próbálta lenyelni, de közben kialakult köztünk egy nagyon mély kapcsolat, ami nem feltétlenül a szexről szólt, de több volt barátságnál, rendszeresen chateltünk és amikor nálunk volt sunyiban csókolóztunk is, (mielőtt valaki letámadna, az exem egy szemét volt és 34szer megcsalt egy év alatt), aztán engem eljegyeztek, ő teljes mértékben kiakadt és megmutatta az üzeneteinket a legjobb barátjának a hátam mögött, azt a kapcsolatot nem ő tette tönkre de kiakadtam, hogy miért a hátam mögött kell ezt intézni, meg akartam szabadulni ettől az egész társaságtól, végül átköltözött egy másik városból ide és mivel nem engedtem be így az ajtó előtt aludt, másnap nagy dúlva-fúlva behívtam reggelizni, végül szóra bírt, aztán megcsókolt és azóta ő a legjobb dolog az életemben, nagyon szeretem.
2016. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm két évig panaszkodott, hogy egy csaj nagyon belé van zúgva de egyszerűen nem bírja lerázni. Aztán egyszer végül is randizott a csajjal. Összejöttek és már két éve együtt vannak de úgy hogy le se bírnak egymásról akadni szinte természetellenesen össze vannak nőve hát van ilyen :)
2016. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Meg menyasszonya volt mikor megismerkedtunk 2 eve marciusban. Majusban csokoloztunk eloszor utana nem lehetett rolam levakarni. Odavolt ertem en annyira nrm vonzodtam hozza mert idosebb mint en es azt hittem mikor megismertem hogy mar gyereke is van. :DD aztan egy munkahelyen kezdtunk dolgozni, voltak kozos bulik ws valahogy mindig osszekeveredtunk es smaroltunk. De kozben csomo kavaras volt, ossze is vesztunk egyszer.. Vegul tavaly marciusban lefekudtunk egymassal es elkezdodott egy szexkapcsolat egymassal. Juliusban szakitottak a menyasszonyaval es akkor tudatosult bennem hogy nem jo hogy ennek a hirnek ennyire orulok. Meg osszejarogattunk par honapig es oktoberben szerelmet vallottunk egymasnak. Azota egyutt is elunk :)
2016. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunk csak sexnek indult. Sokminden kiprobáltunk eggyütt. Aztán eggyűtt maradtunk és jó minden. A lányommal is jól megvannak.

Amúgy régebről ismerem.

N25

2016. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom, az ő haveri körében ismertem meg. Nem utáltam, haverként imádtam, de hosszú haja volt és cigizett, nálam mindkettő kizáró ok, ráadásul "autóbolond", ami szintén negatívum. :D

Aztán végül vele lettem leginkább jóban a társaságból. Nem volt semmi olyan gondolatom, soha nem akartam megcsalni a párom, de mégis nagyon jól kijöttünk még úgy is, hogy nem tekintettem rá férfiként. Időközben pedig még a haját is levágatta :D

Aztán a párom szakított velem még a nyáron. Párszor viszont mentem még arra feléjük bulizni, mert addigra az ő barátai az én barátaim is lettek. Eleinte még így se volt semmi köztünk a sráccal, továbbra is csak viccelődtünk, együtt iszogattunk. Aztán szilveszteri házibuliban különösebb előzmények nélkül elkezdtünk smárolni, aztán kérdezte, hogy megyek-e velük haza (úgy volt, hogy másik haveromnál alszok), szóval átmentem, még ott 4-en kicsit iszogattunk, aztán együtt aludtam a sráccal (szex nem volt), és igazából azóta együtt vagyunk :D Azóta egy szál cigit se szívott el, erre se lehet panaszom :D

Lassan 3 éve lesz, hogy ismerem őt.

Az exemmel beszéltünk mindketten, neki nem gáz.

21/L

2016. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!