Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy jöttetek össze egymáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek össze egymással? Volt olyan, aki nem akart a párjával összejönni vagy korábban utálták egymást, de más lett a vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Igazából csak történetekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

A párommal két éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, együtt élünk egy éve. A mi történetünknek volt egyszer már egy előzménye, kavarás szintjén. Ebből az okból kifolyólag elhatároztam, hogy nem kezdek vele még egyszer. Hát nem sikerült (szerencsére) betartanom. Az első randira úgy mentem, hogy csak szálljon már le rólam, pedig mindenki mondogatta körülöttem, hogy legalább találkozzak vele, ha már ilyen kitartó. Beszélni sem akartam vele. Aztán hopp, telt az idő... :D Most már el sem engedném, volt valakinek hasonló sztorija, története? :D N/25



2016. febr. 25. 16:12
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
47%

A mostani páromat egy buliban ismertem meg, ami nálam alapból fura, mert utálok buliban ismerkedni. Egyik barátnőmmel mentünk bulizni, és egyikőnk sem az a táncolós fajta, szóval ott oldalt pityuzáltuk a viszkikólát, én meg szemeztem közben az egyik nigériaival a közelben, mikor két srác odajött, akik szintén nem messze tőlünk álltak. Megkérdezték, hogy csatlakozhatnak-e hozzánk, hát mondom miért ne, legalább nem egyedül leszünk. Meghívtak italra, aztán a barátnőm elment táncolni az egyikkel, én meg ott maradtam a másikkal beszélgetni, de nem igazán érdekelt, mert az akkori szexpartneremet vártam, hogy végre megérkezzen a klubba és tudjunk együtt lógni. Na mindegy, eléggé irritált voltam, mert nem szeretek random emberekkel beszélgetni bulikban, nem is igazán figyeltem oda rá, elkérte a számom, én meg minden mindegy alapon megadtam neki. Kimentek a fiúk cigizni, mi meg ott maradtunk, de aztán megérkezett a társaság másik fele, így nemigazán foglalkoztam vele utna, nem is láttam őket aztán.

Na pár nap múlva írt egy üzenetet, és elkezdtünk beszélgetni, elég hamar leszűröm, kb 5-10 perc után, hogy ki az, akivel érdemes többet beszélgetni pár mondatnál, jófejnek és értelmesnek tűnt, de megmondtam neki, hogy jó fej, dumálhatunk, de nem akarok tőle semmit ilyen-olyan okok miatt. Mondja ok. Aztán elkezdtünk együtt lógni meg mentünk bulizni a haverjaival, szóval bevertem magam a baráti társaságukba mert mindenki olyan tök jó fej volt, nekem meg nincsenek barátaim (na jó, vannak, de kevés olyan, aki szeret eljárni bulizni, nekem meg kellettek bulizós barátok). Aztán ő hazament Dubajba két hétre, és olyan kis cuki volt, videókat, képeket küldött a városról, bemutatta a barátait telón keresztül meg minden, visszajött, és összejöttünk. Még elég friss a dolog, kb olyan 2-3 hete kezdett komoly lenni, szóval nem nevezném kapcsolatnak még, de elvagyunk, nagyon figyelmes, kedves és imád engem. Úgy bánik velem, mintha egy k-baszott királynő lennék, ki nem értékelné az ilyet?

2016. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, jó volt olvasni a történeteket. Néhol nagyon is magamra ismertem. :) nálunk is az első kavarásos rész mindennek volt nevezhető csak kapcsolatnak nem, aztán a távolság, másik település, meg úgy megváltozott, vége lett így. :D Meg mielőtt kavartam volna vele, akkor lett vége egy hosszú négyéves kapcsolatomnak. Aztán meg úgy voltam vele nem is baj, legalább idejében vége lett, és nem bonyolódtunk bele jobban a dolgokba. Persze akkor úgy voltam, hogy ez az egész egy búfelejtőnek volt jó, meg nem is illünk egymáshoz, max. csak másban volt jó. :D Aztán valahogy mindig keresztezték egymást az útjaink, de nagyon irritált, mert nem akartam foglalkozni vele. :D Állandóan találkozni akart, kávézni hívott, bulizni, és nem tudtam magamról levakarni... :DDD Egy év után meguntam, mondom, jó találkozzunk, hátha akkor lekopik, mondom egy tali és ennyi... :D Hát aztán, véletlenül akkor már elcsattant egy csók, de a kávézás helyett sikerült berúgnunk... XD Aztán észre se vettem, és összejöttünk... :DDD
2016. febr. 25. 19:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tulajdonképpen születésem óta ismerem a páromat, de amíg kisebb voltam, csak ritkán futottunk össze, szinte fel se ismertük egymást. Amikor általános suli végén elkezdett mindenki csajozni, nem volt még szoros kapcsoltatom vele, érettségi előtt jöttünk össze. Onnantól érzem azt, hogy Ő az enyém. Rengeteg időt töltöttünk együtt, mióta felfigyeltem rá.

Ennek már vagy két éve, azóta kétszer összevesztünk és úgy tűnt, elválnak útjaink, mert konkrétan két lány jött a képbe szinte egymás után, de kitartottam mellette. Én nagyon bizakodom, hogy mihamarabb szakítani tudok, mert nagyon elegem van már belőle. Magánynak hívják.

2016. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, kitartás, és remélem, minden rendben alakul.
2016. febr. 25. 22:54
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

8-as vagyok, azért érdekelne, hogy az én történetem miért lett lepontozva?

Azért, mert volt a menyasszonya? Ha annyira jó lett volna a barátomnak vele, én fel sem merülök, még csak gondolatban sem...

2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
8-as, mindenkinek ment a zöld kéz, nem pontoztalak le... :(
2016. febr. 28. 20:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem a barátom szemelt ki 5 évvel ezelőtt. Udvarolgatott, de mindig lekoptattam, magam sem tudom miért. Aztán 8 hónappal ezelőtt megint próbálkozott, és beadtam a derekamat. Így lettem életemben először szerelmes. :)
2016. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!