Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha lenne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha lenne olyan exetek akibe halálosan szerelmesek voltatok de jól kitolt veletek és egyszercsak szembe jönne az utcán?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Átmegyek a túloldalra.
2016. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pofanb**sznam
2016. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Átnéznék rajta,észre sem venném!Nem érdemelné meg,hogy ránézzek.
2016. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen előfordul, mindig felkavar de barátok maradtunk, szoktunk beszélget i és tegnap egy házban aludtunk.
2016. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor elbújok :)
2016. febr. 27. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönnék, neki. Ha megáll, akkor megkérdezném, hogy van, hogy ne legyen kínos, aztán mennék tovább a dolgomra. Felnőtt emberek vagyunk, túl kell lépni a sérelmeken. Ha nem megy, akkor is lehet felnőttként kezelni a dolgot. Nem a mónika shows köpködést kéne példának venni. Nem kell barátkozni a másikkal, de minek lealacsonyodni odáig, hogy nyílt utcán mocskolódjatok vagy ilyenek.. Az ilyen alak nem ér annyit.
2016. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ma futottam össze exemmel a boltból hazafelé jövet. Köszöntem neki, ő már kevésbé. :D

Ettől függetlenül bármilyen durván lett vége a kapcsolatunknak pár éve, szívesen beszélgetnék vele, mert már rég történt a szakítás, és mégis csak éveket húztunk le együtt előtte. De kétlem, hogy neki ez valaha is eszébe fog jutni.


29F

2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem van ilyen exem, kb minden nap látom. Mit tennék? Viselkedek felnőtt emberként, köszönök, mert az anyám nem egy barmot nevelt fel, aztán folytatom tovább a napomat.
2016. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én naponta látom munkában. Nem foglalkozok vele, köszönök. Ugyanúgy viselkedek, mosolygok, nevetek mint azelőtt. Nem érdemli meg egy pillanatra sem, hogy lássa, igazából szenvedek mint egy kutya.
2016. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!