Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, volt olyan hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan hogy két fiúba voltatok szerelmesek egyszerre és nem tudtátok eldönteni kit válasszatok? És hogyan választottatok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt, mivel nem vagyok 11 éves. De mikor 11 éves voltam, akkor se volt.
2016. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ahoz mentem amelyiknek nagyobb volt a nyalókája...
2016. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ész alapján. Utána évekig bántam, de aztán egy véletlen találkozás folytán megbizonyosodtam róla hogy mégis jól döntöttem. Igaz addigra már a választottal is rég szétmentünk.


De inkább kerüld az ilyen helyzetet, ha nagyon belebonyolódsz kegyetlenül nehéz és fájdalmas lehet, nemcsak neked, hanem a fiúknak is...

2016. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt. Mert egyszerre nem lehetsz szerelmes két emberbe max tetszhetnek.
2016. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen volt már és akkor úgy kellett döntenem amit NEM a szívem diktált ha nem az amit az agyam... Amit jobb döntésnek láttam... Ami akkor az volt hogy akit úgy láttam hogy meg érdemli a szerelmem és bizonyított már hogy szeret avval folytattam a továbbiakban..... Akihez jobban húzott a szivem azt nem választottam..... Csak amit az agyam diktált
2016. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
:(
2016. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!