Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miként csináljam? Szeretem őt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként csináljam? Szeretem őt.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Nem volt még kapcsolatom. Mondanom se kell, az aki hasonló helyzetben van, pontosan tudja, milyen rossz érzés. Nem akarok senkit sem megsérteni, de akinek volt már valakije, legalább csak egy hónapig, az nem igazán tudja ezt átérezni. Ez olyan érzés, hogy komolyan retteg az ember attól, hogy egyedül marad. Nem igazán van, ami miatt pozitívan tudna gondolkodni, mivel nincs pozitív tapasztalata, amiből erőt meríthetne.

Van egy 21 éves lány akit megismertem tinderről. Kezdetben hihetetlen jól alakultak a dolgok, de a magány miatt ismét borzasztó nagy butaságot követtem el, szerelmes lettem belé. Én már elfogadtam hogy ilyen vagyok, sajnos magam döntöm romba, de ez van, nem tudok az érzéseimnek parancsolni. Nem jutottam még el sosem 3 randiig, és ő azután húzta be a kéziféket, hogy végre csókolóztunk. Sajnos teljesen megváltozott utána, mintha kicserélték volna. A szerelem, és a magány miatti kétségbeesés folytán szinte eljátszottam minden esélyemet. Kb. egy hónapja mondta hogy ő többet nem szeretne elég furcsa magyarázatokkal, de egyáltalán nem csillapodtak az érzéseim. Mivel nem volt még bnőm, nem igazán tudhatom milyen határtalanul, es biztonságban szerelmesnek lenni, de azt érzem, hogy nem tudom elfogadni, egyszerűen nem megy. Folyamatosan sírok miatta, és reményvesztettnek érzem magam. Átkozom a tindert, hogy megpróbáltam, mert ott is még csak a fájdalom ért. Hiába beszélgetek más lányokkal, és vannak oda értem, nekem nem tettszenek. Nekem ő kell. Annyi lányt el kellett engednem, hogy ez már tényleg túl sok, nem tudom feldolgozni, megkeseredett ember lettem a csalódások miatt.

Rettenetesen félek, de azt érzem, meg kell próbálnom megint. Nem bírom elfelejteni, egyszerűen nem megy. Megbeszéltük, hogy barátok leszünk, de nem bírom. Pedig megpróbáltam többször is. Nagyon szeretnék vele találkozni. Valószínűleg egy lehetőségem van.

Szerintetek megpróbáljam? Ha idáig eljutottam vele, lehet esélyem? Várjak vele, vagy lépjek most? Mit írjak neki? Valljak szerelmet? Nem ijedne meg tőle?Mit gondoltok erről? Köszönöm a válaszaitokat.



2016. febr. 29. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem az nem. Fogadd el, mert csak magad alatt vágod a fát. Neked nem az a bajod, hogy nem volt még barátnőd, hanem hogy egy lányhoz ragaszkodol görcsösen, akivel ráadásul soha nem lesz kapcsolatod. Vannak más lányok, akik szívesen szóba állnának veled ezen a téren, de te rögtön félresöpröd őket a lehetetlenért. Még ha ők nem is jönnek be neked,, akkor is zárva tartod magad, és észre sem fogod venni azt, aki még neked is tetszene. Minek akarsz amúgy is egy olyan kapcsolatot ahol a másik fél sose fog szeretni, úgyse leszel boldog benne. Ezt gondod végig. Az meg hogy nem volt még barátnőd, csak kifogás, nekem sem volt, de attól, még próbálkozok, túl vagyok egy rakás csalódáson, meg még leszek is, de tanulok belőlük, és nem tartom reménytelennek a helyzetet.
2016. febr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egy párkapcsolat csak akkor életképes, ha kölcsönös érzelmeken alapul, és rajonghatsz Te bármilyen kétségbeesetten a kiszemelt lány után, az nem lesz szerelem, mert egyoldalú.

Bármennyire is nehéz, de fogadd el, hogy így jártál, okulj belőle és próbálj meg tovább lépni, és ha lehet felejtsd el a Tindert, mert ott nem barátnőket keres az ember.

Azt javasolom, hogy ne keressed többet a leányzót, mert csak még mélyebbre süllyedsz, ha esetleg Ő jelentkezne, az már egészen más a helyzet, de erre nem sok esélyt látok. Fogadd el a döntését és lépj tovább!!!

38F

2016. febr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nők/lányok észreveszik a kétségbeesést, a pánikot rajtad,és sajnos a tapasztalatlanságot is! Annyira sokat voltál magányos, hogy mindent egyszerre akarsz,holott az igazság az, hogy mindennek megvan a maga ideje és sorrendje.


Barátokat kell gyűjteni,barátkozni, a nőkkel is(igen!!!),és jó ismerősi köröket kialakítani. Ez könnyebben megy,ha valamit sportolsz és vannak sporttársaid. Szóval eridj azonnal be egy terembe(NEM KONDIBA!),ahol van pl küzdősport,önvédelem,röplabda,valami koedukáltra kell gondolni.


Az,amit a tinderes kiscsaj iránt érzel,az csak a magányos kivetülése, egy fantázia,mert 3 találkozó alatt meg se tudtad ismerni,kb semmit se tudsz róla,de már ő életed nője. Ez önbecsapás,szánalom, és nem a valóság. Nyugodj le szépen.


Amikor egy nő azt mondja, legyetek barátok,akkor többet a büdös életben nem kell őt keresned.


Vele már nincs esély,engedd már el,legyen önbecsülésed. Előre nézzél öcsém,ne hátra.

2016. febr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt érzem, felőrőlöl. Nem tudom mashogy elmondani.. Vmit tennem kell, mert kétségekben vagyok, és többet érdemlek.. Nem tudom ezt elfogadni. A probléma azzal is van, hogy igen, a magány miatt nagyon nehéz. De az is a helyzet, hogy kb tényleg a dreamgirl nekem. Vhogy csak rá tudnám venni, ha idáigbeljutottunk. Annyira jó lenne. Kb azt érzem, hogy érzéketlen lettem ezután, és annyira akarom hogy mellettem, és velem legyen, hogy tényleg roncs vagyok.. Nem tudom, miként fogalmazzam meg neki. Vhogy vissza kell ezt építenem..csak van rá vmi mód..:(
2016. febr. 29. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
hát szeresd
2016. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!