Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Skacok legyszi velemenyt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok legyszi velemenyt! Orulten szeretem a baratom de sajnos nem vagyok bele szerelmes. (?! )

Figyelt kérdés

A parommal majdnem fel eve egyutt vagyunk.Mar joval elotte is szerettuk egymast ,szoval eleg regota kotodunk ossze.Na most, baratom borzasztoan uldoz a szerelmevel ,ami persze nem is baj.Jol esik hogy ennyire szeret.Viszont az borzaszto erzes hogy nem tudom viszonozni....Persze szeretem imadom,de ez nem az a "langolo szerelem" amire vagyok.

Mitevo legyek?Hogy legyek bele szerelmes?Vagy mit csinaljak?


2016. febr. 8. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Te már nem is leszel. Hagyd ott.
2016. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzatennem,hogy nalunk mar az elejen sem dult tulsagosan a szerelem ,vagy is az en reszemrol.(szerettem attoleg!!)Elozo paromba viszont nagyon szerelmes voltam (ferre ne ertseg ,most mar nem!!!) de megbantott ,tobbszor is megcsalt, konkretan osszetorte a szivem.Lehetseges hogy o kiolte belolem a szerelmet?
2016. febr. 8. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdetben szerelmes voltál belé?
2016. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, inkább csak elvagy vele és kezdetben is így volt. Nagyon megviselt a szakítás, jött valaki aki kedves volt és úgy gondoltad ez máris szerelem.
2016. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem is, de igazából meg nem ő rá vágysz.. A szerelmet meg nem tudod te magad előhozni, ezt a másiknak kell, akit választasz.
2016. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindig megsínyli a kapcsolat ha bármilyen szempontból is az egyik többet tesz bele mint a másik. Ha nem vagy szerelmes akkor felesleges csűrni csavarni ezt az egészet. Pláne hogy még csak fél éve vagytok együtt.
2016. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nagyon megkínoztam egy srácot, akit szerettem, de nem voltam belé szerelmes. Bár az lennék, helyrezökkene az életem! Ő a lelki társam, de nincs szikra, és sosem volt. Mindketten nagyon megszenvedtük, és most, hogy már csak barátok vagyunk, és ezen belül is max évi 4x találkozunk, még mindig. Tudom, azt akarod hallani, hogy bele tudsz szeretni. Én csak azt tudom mondani, hogy ez a szeretet akármeddig tarthat, míg a szerelem elmúlik. Te tudod, hogy mennyire vágysz arra a bizonyos szikrára, és hogy mennyire jelent gondot a hiánya.
2016. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!