Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az exembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exembe, de már házas vagyok?

Figyelt kérdés

A történetem előtt tudni kell,hogy az exemmel már 3 évvel ezelőtt voltunk együtt,két évet és akkor voltam 18,amikor összejöttünk.

Eléggé viharos kapcsolatunk volt,de nagyon szerettük egymást,de a szakítás okát inkább nem írnám le.

Még egy-két hónapig írt,meg akart találkozni,de utána felköltözött Budapestre(mindketten falusiak voltunk).

Úgyhogy nem is láttam már.

Nem sokára megismerkedtem egy férfival,akivel egy fél éve vagyunk házasok.

Mivel az anyukám elhalálozott nem szívesen maradtam volna már ott,úgyhogy felköltöztünk mi is Pestre.

Hát nem tudom,hogy a véletlennek hívjam-e,de egy hónapja új munkahelyem lett,és ki dolgozik ott?

Hát az én régi szerelmem.

Már neki is van párja,de még most is remeg a gyomrom amikor meglátom,minden nap ő jár a fejemben,alig várom,hogy menjek dolgozni,csak hogy lássam.

A férjem nem tudja,hogy ott dolgozik.

Úgy érzem,hogy szerelmes vagy ismét,és talán mindig is szerettem őt,de most hogy a közelemben van,még mindig reményt látok,hogy nem is tudom mit hiszek,hogy ismét összejövünk?

Nem akarok ilyen lenni,és én is szörnyen megvető tudok lenni,de most hogy belecsöppentem ebbe a helyzetbe,nem igazán tudok mit tenni.

A munkahelyem pedig nem szeretném ott hagyni,mert nagyon szeretem,és a fizetés is jó,az exem pedig gondolom nem fogja ott hagyni,miattam.

De látom,ahogy rám néz,hogy hogy még mindig ott van az a vibrálás,meg amikor egymás mellett állunk.

Néha elbambulok rajta miközben azon gondolkodom,hogy milyen lenne megcsókolni azokat az ajkakat.

Nem nagyon tudok kihez tanácsért fordulni,ezért is írtam ki ezt ide.


2016. márc. 1. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt oka, hogy szétmentetek.

Van valakid, nyílván hogy éreztél valamit iránta, ha hozzémentél.

Most találkoztatok, és lehet, hogy csak eszedbejutott, hogy volt jó a kapcsolatotokban, nosztalgiázol, izgalmasnak tartod.

Neki is van valakije.

Most lehet, hogy csak te gondolsz ebbe túl sokat, és neki mostmár közömbös vagy.

De ha mégsem, akkor mind a ketten zárjátok le a kapcsolatotokat, és próbáljátok meg újra, de előtte gondolkodjatok el mind a ketten, hogy megérie. Főleg, hogy csak lehet, hogy szexuális vágy.

Egy biztos! Ne csald meg a férjedet!!

2016. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fèl ève vagy házas ès már másra vágysz.Most válj el gyorsan ne várd meg mig gyereketek lesz.Vagy nagyon gyorsan verd ki a fejedből az exed.Enyi,nem bonyolult.
2016. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*ennyi
2016. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ön kérem, ráfázott!
2016. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
82%
3 év alatt új pasi, régi skip, újjal házasság. Tessék, itt az élő példa miért nincs értelme rohanni
2016. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen nagyon úgy tűnik. De miért házasodtál meg ilyen hamar? Hogy kiverd a fejedből? Sajna ez nem így működik, pedig sokan ezt csinálják...
2016. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!