Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem vagyok szerelmes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem vagyok szerelmes az exembe, de meg mindig érdekel, hogy kivel, mit csinál. Es talan féltékeny is vagyok. Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
Letiltottam mindenhonnan,hogy ne tudjak rola semmit..de sokszor ezen agyalok.
2014. jún. 22. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy te még csak félsz bevallani.
2014. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyok, mar boldogtalan voltam mellette, es a vegen nagyon csúnyán elbant velem, inkabb utalom,mint szeretem. Teljesen más lett, mint akit megismertem.
2014. jún. 22. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
a szeretet és az utálat között csak egy hajszál van.
2014. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Légyszi beszéld velem,hogy szeretem.. :D
2014. jún. 22. 12:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Belem* velem helyett.
2014. jún. 22. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig ilyen dolog ez sajnos. :DD
2014. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes. Az más. Viszont a kötődés nehezen múlik el, ennyi. Azért érdekel, hogy mi van vele. Ha teljesen lezártad majd ezt a kapcsolatot, ez is el fog múlni. Ez így természetes és nem lehet megmondani meddig fog tartani.
2014. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!