Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyi szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szerelem. Mit tanácsolnátok? Tartsam titokban, és próbáljam elnyomni, vagy valljam be, és meglátjuk mi lesz?

Figyelt kérdés
Igencsak oda vagyok az egyik kollégámért. Egy ideje együtt dolgozunk már, de csak az utóbbi 1-2 hónapban kezdtem el ezt érezni, mert azóta nyit felém, többet beszélgetünk, jobban megismertem, stb. A viselkedése kicsit furcsa. Sokszor kifejezetten keresi a társaságom mindenféle alibivel, máskor azonban elég távolságtartó, ilyenkor elbizonytalanodom hogy akar-e egyáltalán valamit. Nagyon nehéz, mert ott ül tőlem pár méterre. Egész nap csak rajta agyalok, folyton az határozza meg a napomat, hogy kedves-e velem, vagy sem. Nem normális ez így, főleg hogy ez egy munkahely, muszáj lenne koncentrálnom. Lenne értelme, úgymond "szerelmet vallani"? Ha igen, hogy csináljam, hogy ne legyen erőltetett? Félek, hogy nem úgy érez, mint én, és esetleg visszamondja a kollégáknak, majd jókat röhögnek rajtam. De ugyanakkor az is bennem van, hogy talán bejövünk egymásnak, és ahelyett hogy színt vallanánk, inkább szenvedünk mindketten, mert félünk a következményektől. Köszönöm a segítő válaszokat!

2016. márc. 1. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi vagy akkor kezdeményezz, de azért nem kell rögtön szerelmi vallomással indítani, csak pl. megkérdezni, nem lenne kedve valahova eljönni veled munka után.

Ha nő vagy, akkor pedig próbálj neki olyan egyértelmű jeleket küldeni, amiből tudni fogja, hogy nyugodtan meglépheti a fent leírtakat, mert nem fogod visszautasítani.

Szerelmi vallomással nem indítanék egyik esetben sem.

2016. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nezd ez nalam megtortent 30-evvel ezelott hasonlo a kolleganom ugy szajon csokolt hogy azota sem menekulok szerencsere el es van harom gyerekunk > semmi baj azota sem > gondolkodj
2016. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el neki. Plána hogy nem ad konkrét jeleket. Nemrég hasonló cipőben jártam, sokat dumáltunk neten a kolegámmal, egy idő után èreztem hogy több van már a háttérben, mint szimpla barátság. ( Olyanokat monddott, hogy alig várja, hogy együtt legyünk és megcsókolhasson.) Elmondtam neki, hogy én kezdek "beleesni", elhívott randira, de végül utolsó pillanatban lemondta magyarázat nélkül. Azóta van barátnője is. Magyarán pofára lettem ejtve. Mondanom sem kell, hogy megbántam hogy valaha is őszinte voltam hozzá az érzelmeimet illetően. Neki akartam elmondank az összes titkom, ehelyett ő is egy lett, a sok közül....
2016. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó olvasni az ilyen pozitív történeteket, kedves 2. válaszoló, gratulálok Nektek! ;) Nő vagyok amúgy. Próbálom küldeni finoman a jeleket, de olyan bénán érzem magam, mert nem lép semmit. Apróságok vannak, amibe belemagyarázhatom, hogy én is tetszek neki, de az is lehet, hogy szó sincs ilyesmiről, ezért gondoltam, hogy ki kéne nyitni a számat, és bevallani hogy érzek, mert így nem jutunk egyről a kettőre.
2016. márc. 1. 20:29
 5/19 A kérdező kommentje:
Fú, sajnálom 3. válaszoló. :( Elég görény dolog, hogy így behülyített. Szerintem ne bánkódj, hisz ő adta alád a lovat, ez őt minősíti.
2016. márc. 1. 20:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Köszi. A legjobb dolog, ami eszembe jutott, hogy nem mutatom előtte, milyen rohadtul fàj :( Sokat mosolygok, nevetek, mintha mi sem történt volna. Még annyit sem érdemel, hogy bánkódjak miatta.
2016. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem kezdeményez, mert van valakije.
2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is próbálok sokat nevetni a többi kollégával, hogy ne lássa, mennyire el vagyok keseredve.

Agglegény amúgy, már elég régóta. Igazából az a típus, aki szeret a magáméletéről beszélni, de a csajokról sose esik szó, mintha nem is érdekelnék őt. :/

2016. márc. 2. 05:27
 9/19 anonim ***** válasza:

Ritkább eset, de esetleg az is lehet, hogy homoszexuális és úgymond barátilag nyit feléd.

Vagy nem jössz be neki.

Szerintem légy nyitott és várj, ha akar valamit biztos előhozakodik vele.

De én a szerelmi vallomást nem ajánlom, hacsak probléma esetén nem tudnál elmenni egy másik helyre dolgozni könnyedén. Vagy lehet neki lenne rossz utána és nehéz lenne veled dolgoznia, de nem biztos, hogy ő is olyan egyszerűen találna másik munkát.

2016. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól félek, hogy negatív válasz esetén elég kínos lenne együtt dolgozni. De ha meg se próbálom, örökké azon a bizonyos "mi lett volna, ha..." kérdésen fogok gondolkodni.

Arra gondoltam, lesz egy kis összejövetel néhány munkatárssal jövőhéten. Esetleg őt is elhívom, és ha nem is jövünk feltétlenül össze, kicsit mégis közelebb kerülhetünk egymáshoz. Bár már azon is parázok, hogy ez az "elhívás" is túl nyomulós. :/

2016. márc. 2. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!