Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok a férfiak, akiknek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek nagy a barati koruk, sokat dolgoznak es nem akarnak komoly kapcsolatot, hogyan viselkednek egy laza kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy ilyenben reszem, es nem ertem.. igaz, hogy en tobbet akarok, es nem is ugy mentem bele, hogy ez csak szex, de valahogy mostnaban feszt az van hogy csak keves ideje van ram, nem kommunikal velem a ferfi. Mindig van egy idoszak, amikor nyilt, meghit a talalkozasunk, kozel enged es akkor utanna jon a villamrandi idoszak. Masnak is van ilyenben resze? Én teljesen szerelmes vagyok és csak kicsi több törödésre vagyom, de nem is tudom hogy mondjam, nem akarok hisztis lenni, vagy eljeszteni azzal, hogy szerelmes vagyok.. Ez egy ket honapja tart.
2016. febr. 29. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
"nagy a barati koruk"-minthogy már megjártam párszor az ilyenekkel. Nagyon sokszor lesz az, hogy apró dolgokban is a sokszor tahó haveri társaságnak kell megfelelned, mint egy szolga és a pasi nem önmagadért szeret, nem a kapcsolatotokra figyel, hanem a haverok véleményére. Az pedig ne tévesszen meg, hogy olyan értelmesnek Tűnnek azok a haverok, mert a színfalak mögött ugyanolyan surmók, mint a többiek.
2016. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha belementél a laza kapcsolatba, akkor ez van. Amit leírsz, az tökéletesen megtestesíti.

Egy nőnek ez idővel sokkal nehezebb. Mi sokkal emocionálisabbak vagyunk, elkezdünk ragaszkodni, szerelmesnek lenni. Ez a pasiknál kevésbé törvényszerű. Ők (főként, ha ezt is akarják) tökéletesen elvannak egy ilyen szexkapcsolatban.

Ha esik az eső és kicsit törődésre vágyik, akkor közel fog engedni, ha meg kevés ideje van, akkor lecsusszan a lepedőről és távozik. Ez a laza kapcsolat....

2016. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!