Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszerettem egy idősebb nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerettem egy idősebb nőt, jól döntök-e vele kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerem a őt, találkoztunk egy pár alkalommal, megtörténtek a dolgok. Nagyon jól elvagyunk, tisztáztuk, hogy kettőnk között szexuális viszony van. Jó pár évvel ezelőtt megszerettem egy nárcisztikus nőt, aki miatt évekig padlón voltam, végül elhagytam. Szinte 100%-ig biztos vagyok abban, hogy ismét hasonló cipőben járok. Úgy érzem a nő manipulál és kihasznál érzelmileg. Kezdem megszeretni, beleszeretni, de nem tudom elfogadni a hozzá állását, a viselkedését, és a munkáját sem. Az érdekelne, hogy megéri-e erőt és ideget fektetni, hogy kiderítsem mi is van köztünk, vagy szép csöndben párologjak el. Aki tapasztalt hasonlót, esetleg velem egy cipőben jár, azt kérem ossza meg.

2016. febr. 23. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
egy búcsúfuck, aztán hagyd ott
2016. febr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, nagyon alárendeled magad a dolgoknak, és a nő ilyen palit keres.

Vannak elég erőteljesen szadista hajlamú nők is, akik szabályosan élvezik, ha ők vannak pozícióban. Az ilyen mellett egy normális embernek csak szenvedés lehet az élete, abból meg csak 1 van, úgyhogy inkább keress mást, ha hasonló nőcivel hozott össze a sors.

Jó lesz az magának, uralkodjon saját magán, meg a hülyeségein, amíg be nem csavarodik teljesen.

2016. febr. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mit nevezel manipulációnak?

A hölgy magasabban képzett tőled és emiatt érezheted magad frusztráltnak?

Egy idősebb nő jobban ismeri a szokásokat az illemmel együtt persze csak akkor ha akarja: netán ezzel is baj lenne?

Mi válthatta ki belőled az un-szimpátiát a hölgy "hozzáállásával,viselkedésével és a munkájával kapcsolatban?

Hány év korkülönbség van köztetek?

Esetleg rendetlenebb vagy a korosztályodnál?

A jelen kapcsolatod előtt mennyi ideig voltál párkapcsolat nélkül?

Szerintem valahol megsérültek az érzékeid és most nem találsz vissza a régi énedhez.

A nők nem tudják sokáig elviselni ha a párjuk helyett egy gyereket kell felügyelni és istápolni!

2016. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy annak ellenére, hogy már egyszer padlóra kerültél egy nárcisztikus nő miatt, képes vagy újra belemenni egy ilyen viszonyba, ráadásul úgy, hogy már az elején biztos vagy abban, hogy ő is az. Általában ha valaki egyszer megtapasztalta, hogy milyen egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni, a hasonlóktól a továbbiakban úgy menekül, mint a tűztől, hisz nem akarja még egyszer átélni azt a szenvedést, amit okozni tudnak. Önsorsrontó vagy, ha az évekig tartó következmények után újra belevágsz egy hasonló kapcsolatba.

Te is tudod, hogy minél több idő telik el, annál nehezebb lesz kilépni belőle, úgyhogy szerintem most mondj búcsút neki, amíg nincsenek nagyobb sérüléseid.

2016. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 "Jó lesz az magának, uralkodjon saját magán, meg a hülyeségein, amíg be nem csavarodik teljesen."


Én is ezt gondolom, jó úton halad...

2016. febr. 23. 13:15
 6/9 A kérdező kommentje:

#3

"Mit nevezel manipulációnak?" Probálja elérni, hogy minden úgy történjen, ahogyan Ő szeretné. Több-kevesebb sikerrel.


"Mi válthatta ki belőled az un-szimpátiát a hölgy hozzáállásával,viselkedésével és a munkájával kapcsolatban?" Közölte, hogy több emberrel is randizik, elkerüli a válaszadást a kérdéseimre, állítja, hogy a munkája szexmentes, amit nem hiszek el.


"Hány év korkülönbség van köztetek?" 8


"A jelen kapcsolatod előtt mennyi ideig voltál párkapcsolat nélkül?" 5, csak alkalmi kapcsolataim voltak, de nem fizettem érte.

2016. febr. 23. 13:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam le, de én 28 vagyok, a nő pedig 36. A viselkedéséből érzem azt, hogy már több van köztünk, de azt is érzem, hogy az egész egy játék.
2016. febr. 23. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:

"több van köztünk, de azt is érzem, hogy az egész egy játék."

Az, hogy többet érez, még nem jelenti azt, hogy (nagyon okosan!) nem vizsgáztat, nem nézi meg az alkalmasságodat, mielőtt bejutsz a málnásba.

2016. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as voltam. Köszönöm amiért válaszoltál a kérdéseimre.

Valójában a legtöbb párkapcsolatban és az azt követő házasságban is a leggyakrabban a nők irányítanak.

Ha az irányítás nem öncélú,azaz gondoskodik a másik fél szükségletein túl annak igényeiről akkor az konstruktív irányba tereli a kapcsolatot,megelégedettséget okoz mindkét dél részére.

Nem vészes a 8 év korkülönbség,de a neveltetés,gondolkozás,más társadalmi helyzet,fontossági sorrend,netán a szülők beleszólása lehet a szakítópróba.

Már csak az a kérdés hogyan tudjátok egyeztetni azt amire külön-külön vágytok?

2016. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!