Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik már többször voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már többször voltak szerelmesek, nálatok maximum hány évig tartott a nagyon intenziv, pillangok a hasban érzés?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer majdnem 4 évig, de el kellett őt engednem,nem volt közös jövőkép sajnos. 25-30 között.


Egy korábbi szerelmemnél pedig 3 évig.(annak nagyon csúnya vége lett,még 20 alatt voltam) :D

2016. márc. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2
2016. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy érzelmes, idealizálós típus, ezért nálam néhány hónap alatt el szokott múlni a pillangórepdesés, DE: tapasztalat, hogy vissza tud térni, ha mindketten úgy állunk a kapcsolathoz. Nincs állandó rózsaszín köd, de sokszor lehet átélni meghitt, önfeledt pillanatokat, hosszú távon is, az után is, hogy jönnek a szürke hétköznapok. Csak akkor már nem jön magától, dolgozni kell érte...
2016. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sohasem értettem ezt a pillangós érzést. Kétszer voltam olyan szerelmes, hogy majdhogynem belehaltam a boldogságba, a fájdalomba, a szerelembe, amikor olyan szinten a részemnek éreztem a másikat, mintha a testemből, a lelkemből egy rész lett volna, amikor egymás érzéseit is éreztük.... De ezt a pillangós izét soha nem éreztem.

Ez valami tini dolog?

2016. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!