Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megeshet, hogy egy vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeshet, hogy egy vékony lánynak megtetszen egy kövér srác?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%

Persze, ha...


...a srác pénzes

...a nőcinek hájfétise van

...ki akarja használni a balek srácot

...fogadásból muszáj megjátszania


Amúgy semmi esély rá. A kövérek senkinek nem tetszenek, szóval lehet elfelejteni.

2016. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Eddig 2 barátnőm volt. Mindkettő nagyon vékony volt.

Ja igen, én meg kövér vagyok. Mikor rákérdeztem ugyanaz volt a válasz: "A személyiség sokat számít."

Sok sikert! :)

2016. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%

#2


jaaaj, gondolom a "kövérséged" ilyen max +10 kg... Az nem kövér.

2016. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3:


165 cm "magas vagyok. Ehhez 100 kg.

Szerinted csak +10 lenne? :D

2016. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én egyszer ismertem egy nőt, aki azért volt a palijával mert szerinte őt nem szereti el tőle senki.(kövérkésebb csávó) De hát az élet fintora, hogy a dagi koma meg cseszett a csajra, csak kihasználta anyagilag, közben meg k...rvázott mellette.

Te is addig áltatod a nőket, hogy milyen rendes vagy... közben meg ha találsz majd valakit aki besétál a csapdádba, őt még jobban át fogod verni a becsavarodottságod miatt, mint mármelyik másik pasi.

Ilyen az élet...

2016. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%

#4


Deák Feri, Szent Pityu segítsége nem elhanyagolható az esetedben gondolom.


Én arányaiban nem vagyok ilyen kövér, ráadásul lehet úgy csinálni, mintha nem, mert magas vagyok és sokan vannak olyan hülyék, hogy azt hiszik erős vagyok.

2016. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

#5


mint mármelyik másik pasi.


A feminista liga különdíjban részesíti önt a femináci kommentjéért. A díjat személysen Hillary adja át.

2016. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
AZ elsõvel nem értek egyet. Ha az adott férfi, kedves,vicces, intelligens és érdekes semmi akadálya annak,hogy összejöjjön egy csinosabb csajjal.
2016. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Megeshet, de nálad mit jelent a kövérség? Elhízott, szétfolyós, vagy mackós? Mert amúgy nem ugyanaz..
2016. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#8


Jah, mint a fehér elefánt. Biztos létezik ilyen is, de még senki nem látott rá példát.

2016. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!