Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kövér elhízott pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér elhízott pasinak addig nem lesz vékony barátnője míg le nem fogy vagy azért összejöhet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Összejöhet, feltéve ha olyan vastag a pénztárcád is, mint Te magad....
2016. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Naaa, azért nézzük már reálisan a dolgokat, te elhagyhatod magad, mármint elhízott vagy, de azért olyan barátnőre vágysz, aki törődik az alakjával.

A legtöbb ilyen nő, nem egy eltunyult pasira vágyik, most magamból indultam ki. Ha én mindent megteszek azért hogy formában legyek, akkor a páromtól is elvárom, legalább azt hogy ne hízzon el!

2016. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Összejöhet, de minden bizonnyal növelendő az esélyeket nem árt lefogyni. A zsák meg a foltja...

Ugyanakkor a külső csak egy dolog a képletben. Mondjuk ha én látok egy nagyon szép csajt aki ezt ki is hangsúlyozza, már-már kur*ás, akkor nem feltételezek belé olyan értékeket amikkel szívesen kerülnék kapcsolatba. Ha nem a külsejével kíván érvényesülni bár megtehetné (mert van rá vevő) az már inkább kelt szimpátiát bennem. Vagy ha mondjuk van egy nem annyira nagyon szép nő, de ennek ellenére képes pozitív, nőies, emberi lenni az szintúgy inkább vonzó.

2016. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
100%
Rengeteg vékony lány szereti a nagydarab pasikat. Van akinél pont,hogy utána nem lenne esélyed.
2016. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

@opened paradise

És az vajon minek köszönhető, hogy az ilyen nőről én még csak ezen az oldalon olvastam, de a való életben még soha nem hallott ilyenről senki?

2016. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Biztos rossz helyen mozogsz
2016. márc. 1. 22:38
 7/13 anonim ***** válasza:

#5 Egyetértek az előttem szólóval, nem jó helyeken fordulsz meg, vagy nem jársz nyitott szemmel.


Csak 4 eset a közvetlen környezetemben:

1. 2m-es 150 kg pasi, felesége átlagmagas, 50-60 kilós lányka. Mindjárt jösz a biztos a pénztárcája szöveggel, igen, van mit a tejbe aprítani.

2. 2m-es 2150 kg csávó, felesége átlagnál alacsonyabb, vaságyastól 45 kg, kifejezetten csinos lány. Nem nyert, a fickó pénztáros egy multinál, havi nettója 5 számjegyű forint összeg.

3. Kolléganőm átlagnál kicsit alacsonyabb, max 50 kiló, férje kétszer akkora mint ő (minden irányban). Anyagi helyzetükkel nem vagyok tisztában, de feltételezem, ha gazdag lenne a párja, akkor kolléganőm nem dolgozná azt és annyiért, amit.

4. A férjem és én. Igaz ő nem kövér, 80-90 kiló volt mindig, de nem is magas, inkább átlagos magasságú. Én S méretű ruhákat hordok. Nem vagyunk gazdagok.

2016. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus 2150 kg az nem semmi. Az már egy kisebb elefánt.
2016. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látod, és még neki is jutott nő! Ennyit arról, hogy itt minden második kérdésben sír valaki, hogy a szemét nők így meg úgy...
2016. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

@7

Ja, igen, azért ne feledkezzünk már meg arról, hogy itt 2m magas férfiakról van szó, nem átlagos, ~173-178 köztiekről. Egyébként én is messze vagyok az igazán kövértől, 173 centire vagyok most már 76 kiló, de még ezt is sokallják nagy eséllyel a korombeliek (23 leszek), mert még soha az életben még csak nem is nézett rám egy lány se, akiknél próbálkoztam, azok meg látványosan nem foglalkoztak velem.

2016. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!