Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Puzsér szerint aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puzsér szerint aki nagyon demozik a kapcsolatárol, idillinek és boldognak mutatja nyilvánosan (facebook-on pl. ), azoknál nem stimmel valami. Te tapasztalod ezt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 13:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Pucérnak igaza van. Sajnos tényleg így lehet ez. Bár ha nem is vállal a másik fél sehol az még rosszabb (tapasztalat)
2016. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Minden ember csak a jót rakja ki és vannak emberek akik egyszerűen szeretnek mindenfélét megosztani ott.

Puzsér amúgy is egy idióta.

2016. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%

#2


Csak mert nem értesz vele egyet rögtön idióta? Gondolom Coleho meg a többi "idézetes" bohóc meg az Igazság Zászlóvívői.

2016. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#3

xd

Azok is idióták. Puzsér tipikusan az a megmondóember, aki az itteni egyesekhez hasonlóan egy csomó baromságot mond csak úgy hasraütésszerűen, azért idióta.

2016. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%

#4


Pedig gyakran talál el dolgokat. Annál a gyökér videomáiás makkarcúnál kapásból jobb - illetve aki még ilyen baromállat megmondóember, de mégis imádják-imádjátok az a Csernus. Annál szarabb arc nincs. Aki annyira ért az emberekhez, hogy a felesége simán elhagyta meg utálják a rokonai is :D

2016. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Biztos sok ilyen is van, de nem lehet egyértelműen levonni ezt a következtetést.
2016. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, én nem vagyok pszichológus, de nekem elég kompenzálásnak tűnik az ilyen. Nyilván mindenki csak a szépet meg a jót rakja ki a facebookra, úgyhogy én kb 0 hitelt adnék neki. Nem mondom, hogy feltétlenül rossz a kapcsolat, de semmiképp sem olyan felhőtlen, mint a facebookon tűnik. Szimplán azért, mert a sz-rt senki nem szokta megosztani.
2016. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem. Ez kb. olyan hülyeség, mint aki hajszín alapján akarja megítélni a másik jellemét.

Vannak közlékenyebbek és vannak akik ezt inkább magánügyként kezelik.

Én magamról tudom, hogy amikor a kapcsolatommal minden rendben volt, akkor raktunk ki egymásról közös képeket, amikor megromlott, már le sem tojtuk egymást, nemhogy a Facebook-on közösen mutatkozzunk.

Ez ugyanolyan, mit az életben a baráti társaságban: attól, hogy valakit sűrűn látni a társaságban a párjával, attól még nem biztos, hogy az csak színjáték.


Egyik ismerősöm 20 éve él boldog házasságban, jól ismerem, tényleg látszik, hogy szeretik egymást és egy jó adagnyi családi, meg páros kép van róluk a Facebook-on. De nekik, mint ahogy nekem is csak a családtagok, meg a barátok az ismerőseik, nem jelölnek be kényszeresen fűt-fát, csak hogy legyen ötszáz, vagy ezer ismerősük, akik előtt titkolózni kéne. Tehát sokszor ismerősi körtől is függ.

2016. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

sztem páran kicsit félrevittétek a kijelentését : nem arra gondol, hogy aki bármit is megoszt alkalamnként, az kamuzik, hanem arra, amikor már el van tulozva az egész. szoval tul sok mebernek, tul sok mindent kirak.

nyilván emberfüggő is, hogy ki mennyire exibicionista, illetve szerintem is legalább annyi vergődő kapcsolat van, amiről meg semmi nincs kint, de itt az a lényeg, hogy aki nagyon kirakatba tolja, azoknál vajon milyen arányban lehet igaz, hogy demozás és hánynál tényleg jo a dolog.. nekem amugy sosem volt szempont, hogy a fél világgal megosszam, ha a felhők között járok éppen. még emlékszem a net előtti időkre, érdekes, akkoriban senki nem volt ilyen, nem számitott presztizskérdésnek, hogy minden ismerősöddel tudasd, neked milyen jo..

2016. márc. 2. 14:10
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, mit kompenzál.


A kapcsolatunk elején a párommal összevesztem, mert nem vállalt fel. Hiába tagadja, azért én se vagyok hülye. Volt egy két hetes mosolyszünet, ő úgy gondolta, csak lehiggadok, én meg úgy, hogy itt lezártam a kapcsolatot. Ez idő alatt ő rájött, hogy oltárian belémesett, és nem érdekes, melyik haverja tart szépnek, vagy mit szól a családja. Én meg kezdtem összejönni valakivel... akkor esett le neki, hogy mi a helyzet, mikor látott egy fb posztot, a másik pasi tette ki a falamra, plusz egy közös képet.


Hosszú történet, kibékültünk.

Ő ezt az időszakot akarja kompenzálni, mikor ömlesztve teszi ki a szerelmes posztokat az én üzenőfalamon. :/

A közös képeket, amiket a családi programok alatt csinálunk, meg hasonlóakat már azért osztja meg, mert szeret vele dicsekedni.


Ettől még nálunk minden stimmel, nem öljük egymást naponta apróságokért, meg ilyenek. :)

2016. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!