Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is elcsodálkoztok néha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is elcsodálkoztok néha, hogy ismerőseitek, akikkel még soha semmi rossz nem történt a magánéletben és az élet más területein, milyen buta, kicsi dolgokon hogy ki szoktak borulni?

Figyelt kérdés
Én alapbol nagyon érzékeny vagyok ,de az élettől kaptam is már viszonylag sok nagy pofont , fiatalon. Elcsodálkozom néha, hogy 30 körüli ismerősök , akik nem is annyira érzékenyek, mint én, milyen piti dolgokon ki tudnak borulni. Nem rosszat kivánok, de szerintetek mindenki kap élete során ilyen tapasztalatokat vagy vannak szerencsések, akik sosem ?
2016. márc. 2. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rólam kevesen tudják, miken kellett átmennem az életben eddig, így kifelé tűnhet úgy, hogy milyen jó az életem, de csak a legszűkebb kör tudja, mennyire nem az. Nem biztos, hogy belelátsz más életébe, talán amin kiborul, az már csak egy utolsó csepp, és addig hallgatott és tűrt némán.
2016. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!