Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanács Kellene! Nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács Kellene! Nagyon rosszul érzem magamat sem munka se pasi és kicsi az önbizalmam nagyon mert mindig szemét pasikat fogok ki nagyon szörnyűnek látom most az életemet azt érzem hogy csak rossz dolgok történek velem és már jó sosem fog :///?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

:////


Fog:)

2013. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magadról mi a véleményed?
2013. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi jó mindenben egy szerencsétlen vagyok semmi nem sikerül semmi ://
2013. jún. 18. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy normális pasit, aki nem a leghangosabb és nem a leghelyesebb, egy tök átlagos srácot aki meg fog becsülni!
2013. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs reménytelen helyzet. Bármikor jobbra fordulhatnak a dolgok, de a kitartásodra szükség van. Hidd el elszel még boldog, ebben egész biztos vagyok. Most egy időre, ha tudod, tegyél félre mindent és egy kicsit csak magaddal törődj és azt csináld amit szeretsz. Pár nap múlva már biztosan kicsit jobb lesz. Fog veled még biztos sok jó dolog történni, fel a fejjel :)


Írj, privit, ha gondolod beszélgethetünk, hátha jobb kedved lesz kicsit :)

2013. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy nem!

Ilyenkor ne a pasi legyen az első, hanem a munkahely a megélhetés, aztán közben vagy utána jöhet a pasi is.


Majdnem minden embernek vannak nehéz szakaszai mély pontja az életében , ha mindenki leragadna ott azon a mély ponton akkor már nem létezne a világ.


Nem lenne élelmiszer, sem autók sem vonat se semmi sem. Éhezés és halál lenne. De nem így van!

2013. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó tanács csak már ezzel probálkoztam tök átlagos nem a legjobb pasi és át cseszett ://
2013. jún. 18. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan ez vagyok csak pasiban:D

Jó képünek mondanak ésáltalában bejövök a nőknek de ennyi...munka se jön össze,se csaj se semmi.A sok sz@r miatt az én önbizalmam is a béka pics@ja alatt van...eddig ahár hány munkát pályáztam meg,mindig valami közbe jött.Már én sem értem mivan...hogy mit tegyél?Foggalmam sincs..én is probálkozom.De legföbb dolog a kitartás anélkül halott ügy minden arra már rájöttem.

2013. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Környezetváltozás.

Költözz egy nagyobb városba, ahol több a munkalehetőség, és a pasi.

2013. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nuni
2020. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!