Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A "negatív kisugárzás" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "negatív kisugárzás" az tulajdonképpen mi, és ha ezzel vádolnak, hogyan lehet megszűntetni/elrejteni?

Figyelt kérdés

Kérlek tartózkodjatok a "haha azt hogy csernobilban/paksi atomerőműben született hahahahahahah" vicceskedéseket. Nem vicces.


Engem gyakran találnak meg ezzel. Elméletileg ezért nem lehetek szerelmes, ezért nem nagyon lehet már senkim, ezért utál mindenki, ezért vagyok depresszív és melankólikus. És ez "nagyon rossz" elvileg. De mi is ez? Honnan ered, mit lehet tenni ellene? Addig is hogyan lehet elrejteni? Létezik-e hatásos gyógymód (az nem minősül annak hogy pofázzak valami olyan orvosnak aki végigalussza az egészet utána felír jó drága tablttákat amikért ő jó pénzt kaszál és ennyi)



#negatív kisugárzás #mindenki ezzel vádol #ezért utál mindenki #szar ember vagyok #smutzig orvosok
2016. márc. 2. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Arckifejezés, testtartás, testbeszéd, gesztusok, hanglejtés... Többet nem segítek nem vagyok segélyközpont.
2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez így nem volt túl hasznos...
2016. márc. 2. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megszüntetni. Nekem a mély depresszió párosul bombasztikus humorral, de lány még a kezem se fogta meg soha, pedig mindegyik a legfontosabb tulajdonságok egyikeként jelöli meg a jó humort.

Persze magasra nőttem és mellé vékony vagyok szóval lehet ez is a gond.

2016. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen korú vagy,milyen nemű,milyenek az életkörülményeid.

Nincs rá gyógymód,csak kezelni lehet a tüneteit és ha találsz valakit aki elfogad,aki mellet jól érzed magad az nagy segítség lehet.Persze tudom pont azért nem találsz mert negatív a kisugárzásod,ez sajnos egy ilyen ördögi kör.

2016. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3


Az én humorom is szeretik. Pedig elég genya humorom van...


De sokra nem megyek vele, ha megutálnak hamar. Most komolyan elvárás lenne a jópofiskodás, mindehez vigyorgás? Háháhááháháhá milyen jó az élet! Ma csak 5000-el nőttek az adók! Jeee drágább a benzin! Jeee nagyanyám meghalt, de nézd csa de aranyos ez a kiccica itt a videóba! Migránsok vonulnak a fő után, ugyan éljen a multikulti! Visszaszavazzák az mszp-t? eh, sonnendeck!!!


Nekem nem megy a jópofiskodás, ha elszabják a kedvem.

2016. márc. 2. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Értem mi a baj... pesszimista vagy. Erre pedig sokaknak semmi szüksége.
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


De aki nem ilyen megjátszottan optimista az kösse fel magát...? Remek!


Komolyan rászokom valami drogra, hogy együtt röhöghessek minden szaron a többiekkel...

2016. márc. 2. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kösd fel magad, senki se mondta. Én nem szeretem a pesszimista embereket, mert nem akarom, hogy teljesen feleslegesen lehúzzák az én napomat is.


Ezt meg te fogadd el.

2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire magadra venned a világ fájdalmas dolgait. Sokan érzékeljük és tudjuk, de mégis a hétköznapokat nem élhetjük ennek a hatása alatt. Probálj apró örömöket szerezni magadnak és másoknak.Pl. szeretek uszni, akkor elmegyek jól érzem magam és elviszem nagymamámat mert ő is szeret fürdöbe járni és már jobb is mindenkinek a kedve, az enyém is és másnak is örömet szereztem. Ugyhogy az élet apró dolgainak is tudj örülni. Nem kell mindig a világ dolgain siránkozni.
2016. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1

Akkor mi a büdös lófäszt keresel itt? Nem erről szól ez az oldal véletlen,hogy amiben tudunk segítünk egymáson?

2016. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!