Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS! Szerintetek egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Szerintetek egy fiú MAXIMUM mennyi időt vár egy lányra egy párkapcsolatban? (szexuális téren)

Figyelt kérdés

Ezt olyan értelemben értem, hogy hány hét, vagy nap után hagyja ott a lányt, ha az már az őrületbe kergeti azzal, hogy folyton halogatja az első KÖZÖS együttlétüket.


Csak kíváncsiságból kérdezem, légyszi csak egy számmal válaszoljatok, ha lehet! (napok száma)


2013. jún. 12. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
28 nap 19 óra 34 perc 41 mp
2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
365 nap
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz első, mert 42 másodperc:D
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lány vagyok, rég nem szűz, így szerintem 1-2 hónap a normális.
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
téged? első nap.
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
* a maximum normális, minimum nincs
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a sex miatt kellesz neki akkor hamar, de ha tényleg szeret akkor addig ameddig akarod ;)
2013. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez kor- és pasifüggő. Nekem volt olyan, aki már azon megsértődött, hogy a 2. randin nem volt szex. :) (És komoly kapcsolatot akart, ez tuti!)
2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy megismerem, mondjuk sokat találkozok vele 1 hónapig. És, ha mondjuk utalnék rá, és még ő nem, akkor azt úgy egyszer - kétszer elnézném, de többször nem. Szóval durván 1,5 hónap ( napokban 45 nap )
2013. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Szerintem ez fiútól és szituációtól függ leginkább, meg persze életkortól, meg valamennyire a szexuális tapasztalattól is.


2. Viszont...

" Ha csak a sex miatt kellesz neki akkor hamar, de ha tényleg szeret akkor addig ameddig akarod ;)"


Ezt el ne hidd! Nagyon nagy közhely, és szerintem ráadásul még egy félresikerült közhely is a legtöbb esetben. Minél jobban szereted szerelemből a másikat, annál inkább kívánod szexuálisan is(egészséges embereknél így van). Egészséges, felnőtt (mondjuk 18-20 feletti), nem szűz embereknél általában 1-2 hónap alatt megtörténik, ha a helyükön vannak az érzelmek. A másik váratása esetén nagyon sokszor valami nem oké a kapcsolattal, vagy a nő rideg és önző.


Persze ahány ember/kapcsolat, annyi féle variáció, én a legáltalánosabb verziót írtam le.


Szerintem jogosan lécel le egy pasi, ha egy nő pár hónapnál tovább váratja, és egyáltalán nem jelenti, hogy csak szexre kellett volna neki.

2013. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!