Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm anyukáját bejeloltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyukáját bejeloltem Facebookon, aki talált 3 több mint 1 éves képet ahol más lánnyal vagyok (nem exek, csak olelkezunk, mielőtt megismertem volna a mostani barátnőm) és most a barátnőm nagyon kiborult, de nagyon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok belé, és soha semmit nem tettem más lánnyal, mindent megtennek érte az életben, de most itt durvább a helyzet mintha megcsaltam volna 20 top modellel... Tényleg rohadtul gáz hogy kint voltak ilyen képek hogy szorosan olelkezek velük, és szégyellem magam de semmit nem jelentenek számomra azok a képek és lányok...de ez nem hatja meg... Mondja hogy menjek hozzájuk stb
2016. márc. 4. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. A barátnődnek nincs facebookja, vagy eddig nem látta a tiedet??? Miért csak most borult ki, amikor az anyját bejelölted???


És komolyan, azt ne mondd, hogy elmúltatok 18!!!!

2016. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Állj ki magadért és mondd, hogy nincs közük a saját fiókodhoz és a barátaidhoz.

Nyugodtan leolthatod a barátnők anyukáját is, hogy a saját dolgaival foglalkozzon mert te sem kötsz bele abba, hogy miket posztolgat.

Ha pedig nem tetszik nekik az, hogy volt amikor megölelted néhány lánybarátodat akkor mondd, hogy ennyi volt.

2016. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kellett neked bohóckodni a féceszbúkon. Keserű tapasztalat...


https://www.youtube.com/watch?v=Mo0bYDUsTis

2016. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
keress egy normális barátnőt (és ne jelölgesd az anyós jelölteket)
2016. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jobbklikk a képen, tulajdonságok, és ott lesz, hogy mikori a kép, vagy hogy mikor raktad fel. Ha így is flegmáznak küldd el őket a pistába. (Ja, a bocsánatkérés a minimum mindkettőjük részéről, ha nincs akkor is mehetnek a búsba)
2016. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Barátnődnek nincs hasonló képe?
2016. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni, hogy értelmesen megbeszéljétek.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de szerintem nem az a gáz, hogy ilyen képeket találtak a facebookodon, abból az időből, amikor még nem is ismerted a barátnődet, hanem

1) hogy ezt az anyukájától tudja meg

2) hogy ekkora hisztit csap miatta.

Szerintem az anyuka feluszította rendesen. Neked nem kellene hibásnak érezned magad amiatt, hogy volt életed előtte is, pláne baráti életed. Az oké, hogy megérted, nem esik jól neki ilyen képeket látni rólad, ezt simán megoldhatod azzal, hogy leveszed a képeket a facebookodról, neki meg megmondhatod, hogy sajnálod, hogy eddig nem tetted meg, de pl. nem is jutott eszedbe, hogy azok fent vannak.


Én a párom egy exének írt szerelmeslevelét találtam meg egyszer, ami még kint volt a neten. Az szerintem rosszabb érzés, mint néhány ilyen kép, de nem csaptam ekkora cirkuszt, csak szóltam neki róla, ő meg nem győzött szabadkozni, hogy elfelejtette levenni, meg azt is, hogy ott van, aztán le is vette.

2016. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem normális, menekülj tőle!
2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:


0. légy biztos benne, hogy nem követtél el hibát. Ne legyen bűntudatod, ne úgy kezeld, hogy valamit rosszul csináltál. Most az ő felfogásáról, az ő bajáról van szó.

1. normálisan elmagyarázod neki, hogy ezek a képek még akkor készültek, amikor őt nem is ismerted.

2. normálisan elmagyarázod neki, hogy attól még, hogy őt szereted és vele jársz, továbbra is fogsz lányokkal beszélgetni alkalomadtán, sőt, barátkozhatsz is velük. Emiatt nincs miért féltékenykedni.

3. megkérdezed tőle, hogy mi a baja, mit érez és hogy látja ezt az ő szemszögéből. Lehet, hogy csak önbizalomhiányos és attól fél, hogy nem elég jó neked. Megteszel mindent, ami tőled telik, hogy megerősítsd.

4. ha ezek után továbbra is rinyál, akkor az egészet a LEGHATÁROZOTTABBAN VISSZAUTASÍTOD. Nincs oka rinyálni, úgyhogy ne fogadd el tőle.

2016. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyázz ezzel a csajjal, mert később is meg fog gyűlni a bajod vele, hidd el, folyamatosan terrorizálni fog ilyen téren, hol ennyire, hol annyira, és a legváratlanabb dolgokba fog belekötni. Ezt nőként írom. Egyébként a reakciója arra utal, hogy ő is nagyon szerelmes beléd, de ezt akkor sem szabad hagyni. Beszélj vele, hogy ez így nem lesz jó! nem terrorizálhat téged ilyen dolgokkal (velem is ezt csinálta a volt párom és hidd el, ez akármilyen méreteket ölthet ahogy telnek az évek)
2016. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!