Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem a lányt. Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a lányt. Elég messze lakik tőlem, de nem vészes. Rengeteget beszélgettünk facebookon meg minden. Mondta, hogy imád stb. de 1 hétig rám se írt. én se rá mert meguntam h általában én írok. Többi lent?

Figyelt kérdés
Tegnap írt,hogy rég beszéltünk.Gondolom ennyit érek neki ha nem írt 1 hétig.Szerintetek hagyjam a francba? elég bulizós,nem tudom hogyha összejönnénk mennyire szabadna benne megbíznom.Féltékeny típus vagyok.

2013. ápr. 29. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Neked kell teperni nem a lánynak apám.
2013. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bulizós, fiatal. Ha meg akar csalni megfog, hülyeségnek tartom a féltékenységet. Csak abban kell tisztában lenned, hogy lehet egy csaj bulizás, vadóc, kicsit bevállalósabb, de ha talál magának egy normális pasit, akkor általában azért le szoktak nyugodni.
2013. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! de azért a nyomulásnak is megvan a határa :/:D
2013. ápr. 29. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen nyomulás te sügér? Semmit sem teszel, 1 hétig nem írtál rá.
2013. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Össze kevered a teperést a nyomulással. Ha valaki iránt kimutatod, hogy érdekel téged, illetve annyira ráakaszkodsz, hogy nem hagysz levegőt neki, az két különböző dolog.


Ráírsz mi lesz? Ha nem akar nem ír vissza, vagy leráz.



Szerintem még várj pár évet a csajozással, amíg benő a fejed lágya.

2013. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha face-n ilyen vagy,akkor az életben mit akarsz?A nők szeretik,ha rájuk írnak.Attól,hogy ő nem írt rád,nem jelenti azt,hogy nem kedvel,nem akar semmit stb.Viszont téged is nagyon érdekelhet,ha egy hétig ugyanúgy nem írtál neki.:)
2013. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Találkozzatok többet, Irjál rá többet ha fent sincs akkor is írhatnál neki.
2013. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!