Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok voltatok együtt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok együtt vagy együtt vagytok olyan férfival, aki mellettetek találta meg önmagát és tartalmasabb élete lett?

Figyelt kérdés
Több mindent kipróbáltam már az életben és nem lettem sokkal boldogabb tőle és úgy érzem, hogy attól lennék boldogabb, ha találnék egy jól működő párkapcsolatot. Szeretnék programokat szervezni, közös időtöltéseket csinálni, de egyedül nem lelem örömömet benne. Egy jó párkapcsolatban tényleg könnyebben megtalálja az ember önmagát?
2016. márc. 6. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden párkapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy az ember több lett, tartalmasabb lett az élete, mint előtte volt, egyébként nem sokat ér az egész.
2016. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fejlődhetsz a kapcsolatban, de önmagadat csak önmagad által tudod megtalálni, vagy szakember segítségével. Nem a másik fog boldoggá tenni, ez egy tévhit, sőt túlzott és nem fair elvárás is a másikkal szemben. De az biztos, hogy ha van társad, tartalmasabb az életed, mert társas lények vagyunk és szükségünk van rá.
2016. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátommal ez a helyzet, nagyon sokszor mondja, hogy az öngyilkosságtól mentette meg ez a kapcsolat. Mióta járunk van motivációja tanulni, fejlődni, tenni magáért, mert jobb életet akar kettőnknek.
2016. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére öngyilkossági gondolatom még nem volt és remélem sose lesz, de sok mindenhez nekem sincs motivációm.

Szeretném közeljövőben letenni a nyelvvizsgát, de mindig amikor belekezdek a nyelvtanulásba elmegy a kedvem a tőle. Ugyanez a helyzet az mozgással is, másfél évig edzettem utána pénzkidobásnak éreztem és már egy féléve alig mozgok valamit, mert arra se érzek motivációt. Hiszem, hogy egyszer megtalálom a páromat. Egyedül nem könnyű boldogulni az életben, hiába erőltetik ezt másokra igazán csak kettesben lehetünk boldogok és közösen építeni a jövőt amitől a kettőnk motivációja megnő.

2016. márc. 7. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mostanában nagyon nehéz, akár tótágast is állhatsz. Az emberek, s amúgy a pasik érdeklődésingere rendkívül alacsony, ennek az oka az, hogy azt hiszik mindent és mindenkit megkaphatnak olcsón, mint a kínai piacon.
2016. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de amíg nem vagy valamilyen szinten rendben onmagaddal nem lesz Jo kapcsolatod.
2016. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: igen. A kapcsolat segíthet ebben. Ahogy feljebb is írták, nagyon fontos, hogy ne a kapcsolattól várd a problémáid megoldását és azt, hogy minden magától jó lesz. Ha ráfordítod az energiát és időt, hogy működjön, kialakítotok egy jó kapcsolatot, akkor ezáltal lesz jó minden. Purutta módon fejeztem ki magam így reggel, de talán érthető.
2016. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos a párkapcsolatom, amikor abban minden oké, egészen más bármi mást csinálni mellette. Ettől függetlenül, amikor egyedül voltam, akkor is megtaláltam a boldogságot adó dolgokat és akkor is tudtam, hogy ki vagyok, mit szeretnék csinálni, sőt, akkor vettek fel álmaim munkahelyére, ...

Nekem nagyon sokat ad a párkapcsolatom, sok erőt ad minden máshoz és könnyebb így kiteljesedni/megtalálni magamat. Mert alapból boldog vagyok.

2016. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. A párom is azóta szárnyal amióta együtt vagyunk. Én előtte jól elvoltam magamban is de így már látom hogy sokkalta jobban érzem magam mióta együtt vagyunk. 2 év után is lángolunk, mint a tinik (pedig 4-5x közöttiek vagyunk), meg tudjuk lepni egymást és épül a kapcsolatunk. Sokkal nagyobb kedvem van mindenhez. Jobb együtt átélni élményeket és ha szomorú is vagyok/vagyunk külső okok miatt akkor mindig ott van az, hogy de ott a párom aki imád és akivel a legboldogabb vagyok :-)
2016. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!