Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek neki róla? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek neki róla? Mégis hogyan? Nem akarom, hogy önmagát okolja

Figyelt kérdés

Régóta szeretem(kb 9 éve).De nekem Ő kicsit olyan "elérhetetlen álom" volt,csak a 40 kilós,'smink nélkül ki nem megyek a szobámból' típusú lányokkal kavart,vagyis addig járt velük,amíg le nem feküdtek vele,2 hónapnál tovább még senkivel nem járt.Tudja magáról,hogy bármit megtehet következmények nélkül(és meg is tesz mindent,a gimi legrosszabb diákja...),mert a családjának van befolyása és pénze és hogy az egyik leghelyesebb srác és imádják a lányok,mert mindenben magabiztos és képes a tanárokkal is elhitetni pl.,hogy tud mindent,pedig az órák nagyrészén filmet néz vagy alszik vagy pedig be se jön,de szerez igazolást mindig.


Viszont szeptember eleje óta valami furcsa van köztünk...Olyanok vagyunk,mint egy szerelmes pár,ha kettesben vagyunk vagy ha csak a legjobb barátjai vannak körülöttünk,párszor már náluk aludtam,minden délutánt és estét együtt töltünk általában,kettesben.De mások előtt olyanok vagyunk,mintha csak osztálytársak lennénk.

Tavaly elég bunkó volt velem,folyton piszkált és beszólt és borzasztóan esett,mert nagyon szerettem...Sokat sírtam miatta és néha megvágtam a karomat.Nem látszanak annyira a hegek,mert egyáltalán nem voltak mélyek a vágások,de ma észrevette a barátom.Azt mondtam neki,hogy a cicánk csinálta,amikor kicsit volt,de talán el kellene neki mondanom az igazat.

Mindent megbeszélünk,de nem akarom,hogy bűntudata legyen emiatt,viszont hazudni sem akarok neki ebben(bár már megtettem,de akkor is).Csak még azt se tudom,hogy mi van köztünk,mert szeret,de mások előtt szinte levegőnek néz,alig szól hozzám.

Mit tegyek???


15L



2012. nov. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Téged is csak kefélgetni akar :D és te vakon hiszel neki hogy szeret.

Szerinted miért néz levegőnek mások előtt? Mert annyira sem méltat hogy megmutassa veled kezd most....


Bocs ha nyers voltam, de ne légy naiv!

2012. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hunter92 ***** válasza:
Játszik veled. A változó viselkedésével összezavar és ezzel éri el, hogy továbbra is érdeklődj iránta és ő járjon a fejedben. Mondanám, hogy felejtsd el a srácot és ne foglalkozz vele, de úgysem fogod tudni megtenni. Csak gondoltam leírom, hogy tisztán lásd a helyzetet.
2012. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ő mondta,hogy szeret,mert senkinek nem mondja,soha.Fura gyerekkora volt,a szülei nem annyira foglalkoznak vele,nehezen tudja kifejezni az érzéseit.

Egyszerűen csak látom rajta és az egyik legjobb barátja is mondta,hogy lehet,hogy nem mutatja ki,amit érez,de ne gondoljam,hogy nincsenek érzései és legalább én vigyázzak rá.Szóval egyszerűen csak érzem,hogy szeret.


Félek,ha elmondanám neki,hogy miatta voltam egy kicsit depressziós,akkor elfordulna tőlem vagy/és önmagát okolná.De megbeszéltük,hogy mindenben őszinték leszünk egymással...csak ez nehéz.

2012. nov. 15. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi csajok szeretjük azt hinni hogy egy csapongó rossz fiú a kedvünkért fog megváltozni és hagy fel az addigi életvitelével. Mindössze az a bibi, hogy nem így van. Nagyon ritka az, hogy egy ilyen férfi megváltozzon hosszabb távon. Vannak kivételek, meg a legtöbbnek benő a feje lágya de az nem ebben a korban fogy bekövetkezni hanem majd 30 körül.

Ha komoly érzései, szándékai lennének, akkor nem nézne levegőnek, egyszerűen nem érdekelné hogy mit gondolnak róla a "barátai" ha veled van.

2012. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hunter92 ***** válasza:

"...szeret,de mások előtt szinte levegőnek néz,alig szól hozzám."


Ez a két dolog kizárja egymást és ő ezt szándékosan teszi. Ez a legkönnyebb és egyben a legaljasabb módja egy nő érdeklődésének a fenntartására. Egy 15 éves tinilánynak meg pláne.

2012. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Inkább sza*d le. De hiába mondom ezt neked, te úgyis bedőlsz majd neki (szó szerint... érted?! ;) ), arra vigyázz, hogy anált ne engedj neki, a többire majd rájössz idővel. U.i. puszilom a Kanchowt.
2012. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

majd a gimi után vmennyire kinövöd ezt a: legmenőbb legjóképűbb srácra nézek csak rá dolgot.

-vagy összejössz vele aztán dob 1 hónap múlva, depi életed végéig

-vagy nem jössz össze vele és depi életed végéig :D

-vagy hagyod és másokkal ismerkedsz, találsz vkit és happy end

2012. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!