Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik az interneten belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az interneten belül sehol nem tüntetik fel, hogy együtt vannak a párjukkal! Ha valaki kérdezi, mit mondtok, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 11:00
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
főleg 20 körüliek!
2016. márc. 4. 11:01
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy, és nem tartozik mindenkire az interneten.


23/F

2016. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Párom eléggé őrzi a magánszféráját. Igazából mást sem nagyon tesz ki internetre. Én ha csak rajtam múlna kiírnám, de tiszteletben tartom, hogy ő nem szeretné. Amúgy meg ilyen jó kapcsolatom sosem volt még, szóval nem akadok fenn ilyeneken.
2016. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, mindenesetre fura dolog.

Az egy dolog, hogy nem tartozik senki másra, hirdetni nem is kell, de soroljon már egy ilyen ember érveket, hogy mi kára származna abból, ha feltüntetné, hogy kivel van együtt.

Nekem ez egy picit olyan szagú mintha utcán sem fogná meg a kezét vagy csókolná meg a párját. Ugye azzal is "feltünteti", hogy együtt vannak. Kicsit olyan mintha nem akarná felvállalni a párját.

Aztán lehet én látok bele többet mint ami, de annyi biztos, hogy én biztosan kiírnám kivel vagyok kapcsolatban. Magánügy, de normális is, ha kijelented kivel vagy együtt. A gyűrű is ennek a szimbóluma.

2016. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nálam nincs mögötte semmi különös, egyszerűen csak nem érzek késztetést, hogy mindent világgá kürtöljek, és utálok neten adatokat megadni. A páromnak is jó így meg nekem is, más véleménye meg nem érdekel. Az utcán meg az esetek 99%-ában kézenfogva megyünk és együtt is élünk, úgyhogy tényleg nem arról van szó, hogy letagadnám vagy nem vállalnám fel. Ezt szoktam mondani: Attól mert adott egy lehetőség, nem feltétlen fogok vele élni.

21/L

2016. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Azért nem vagyunk feltüntetve sehol mert nem használjuk a közösségi dolgokat. Gmailen levelezünk ha kell, sms és teló. A face olyan szinten passzív nálunk, hogy még bejelölni sem jelöltük be egymást, mert nem ott tartjuk a kapcsolatot egymással. Bár az ismerőseim tudják, hogy ő a párom, és megvan még. A face arra jó nekem, hogy a külföldön élő régi barátaimmal ismerőseimmel évi 3-4x levelezzek, hogy mi van velük hogy vannak. És itt kimerült a dolog.
2016. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedem neten, úgyhogy semmi okát nem látom ott kiírni, hogy párkapcsolatban vagyok-e, vagy sem. Akikkel meg napi szinten találkozom, azok úgyis tudják.
2016. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%

Ahhoz képest, hogy ITT!!!! mindenki ennyire nagy net ellenes, utálja és megveti a közösségi oldalakat, az utcán abszolút nem ezt látom. :D

Még felnőtt emberek is mobiljukba temetkezve ülnek és pötyögnek egész nap. És amikor az emberek neten írják, hogy mennyire nem érdekli őket az kicsit vicces. :D

Ez a nem tartozik senki másra dolog pedig... Nos, ezek szerint szabad préda vagy. Mondom, ez olyan mintha valaki házasságban levenné a gyűrűjét amikor beül egy bárba merthogy "nem tartozik másokra, hogy nős/férjnél vagyok".

2016. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
8. Szerintem itt egyértelműen a fas.zbookra utal a kérdező (még ha nem is írta le). Attól, hogy valaki nem kedvel a fas.zbookon (meg amúgy a neten) se megosztani semmi személyest, attól még nem biztos, hogy internet-ellenes is. És ha valaki a neten "nem vállalja fel" a párkapcsolatát, az még nem jelenti azt, hogy a való életben sem... sőt!
2016. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"ez olyan mintha valaki házasságban levenné a gyűrűjét amikor beül egy bárba merthogy "nem tartozik másokra, hogy nős/férjnél vagyok"."


Te most kiemelted a házasokat, aminek van látható jele (gyűrű), de gondolom,ha csak párkapcsolatban vagy akkor nem úgy ülsz be egy bárba, hogy ki van nyomtatva a pólódra,hogy "párkapcsolatban vagyok"?!

2016. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!