Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés mással látni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés mással látni a volt párod, volt szerelmed?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 21:17
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Az a leggázabb, hogy láttam én mással akkor is amikor együtt voltunk. Egyébként barátok maradtunk és sok sok szenvedés után bemutatta a barátnőjét, örültem neki, hogy boldog és hogy végre tovább lépett, de mindig rámjött a gyomorgörcs amikor őket együtt láttam és ha megcsókolta mindig eszembe jutott milyen volt, amikor engem csókolt meg, nagyon felkavaró és egyáltalán nem kellemes érzés.
2016. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindig vigyorogva integettem neki, csak azért is , de amúgy lesz**ärtam.
2016. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudtam, mi zajlik a színfalak mögött ezért annyira nem érdekelt, már más kötötte le akkor a figyelmem. De egy régebbi exemnél mikor megláttam őt mással, sajnos elragadtak az indulatok..
2016. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En orulok annak ha boldog, ismerem az utanam jovo csajait mas kerdes, hogy van amikor csak amulok, hogy pl ezzel a novel minek jott ossze, de ezeket megtartom magamnak:-))


Szoval osszessegeben: orulok a boldogsanak:-)

2016. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sose láttam élőben mással, csak mondták meg mutatták képeken..

Nem is rajta, hanem inkább azokon a csajokon lepődök meg akik már csak azért leálltak vele hogy néha szexeljenek....

Jókat röhögtem, amugy nem érdekelt örülök hogy lettek neki női hol komolyabb hol komolytalanabb.. Részemről nem volt szerelem.. Ugyhogy annyira nem is jó a válasz:)

2016. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!