Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket minden eddigi szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket minden eddigi szerelem vagy párkapcsolat alakitott, formált? Mindegyik által más emberek lettetek, min anélkül lettetek volna?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a beteljesületlenek is ?
2016. márc. 6. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, én viszont formáltam jó párat.
2016. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként csak az érzelemvilágtokat, tapasztalataitokat, hangulatotokat alakitotta, vagy a szellemi életeteket,gondolkodást, világlátást is ?és van oylan,hogy visszafejlődsz valaki által ?
2016. márc. 6. 23:31
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Kétszer nem lépünk ugyanabba a kakiba,úgyhogy igen.
2016. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2#

Azok nem mert nincs miből tanulnod, nem tapasztaltál semmit.

2016. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán vissza lehet fejlődni, ha valaki a sz-rban marad. Simán lehúz egy ilyen ember... Ez ihletett egy kérdést, mindjárt ki is írom. :D
2016. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig cinikuabb, pesszimistább, szuicidabb g*ciként távozom.
2016. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 curáku ***** válasza:
A párkapcsolataim formáltak, a kalandjaim közül pedig csak egy.
2016. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltak olyan kapcsolataim, amik rajtam nem formáltak, de tanulságot le tudtam vonni belőlük, hogy legközelebb mire figyeljek. És volt olyan hosszabb kapcsolatom is, amiben felnőttebbé, komolyabbá váltam. A jelenlegi párkapcsolatomban is sokat fejlődtem emberileg, megtanultam, hogyan lehet nyugodt hangon, időben jelezni a problémákat, nem pedig megvárni, amíg kiabálós veszekedéssé fajul. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok mellette.
2016. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!