Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neten/Facebook-on megismerkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten/Facebook-on megismerkedett párok! Ahol még a korkülönbség sem kicsi (pl. L18, F31). Kérdezhetek tőletek valamit?

Figyelt kérdés

Ki írt rá először kire (milyen dumával)? A másik hogy reagált?


Illetve mi volt, HA ÜZENNI NEM LEHETETT NEKI, csak az ismerősnek jelölést hagyta meg a másik? HOGYAN ÉRTÉTEK ŐT EL?


Kort, nemet is írjatok! Köszi! :)



2016. márc. 4. 13:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tárt karokkal várom a hozzászólásokat! :)
2016. márc. 4. 14:55
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen szerinted van? :O
2016. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor most neked te kizárólag csak trollkodó kétkedő, ezeket itt találtam:


"Magam is tudok egy olyan lányról, aki húsz évesen harmincöt éves kétgyerekes apuka kedvese már jó ideje. Nem kellett volna ekkora kompromisszumot kötnie, mégis megtette...


Akkor hogy is van ez? ;)"


"Nem fészbúkon, hanem társkeresőn ismerkedtünk meg... Akkoriban L17 F29, jelenleg 10 évvel idősebbek vagyunk."


"17L-34F elég nagy korkülönbség? Mert volt ilyen kapcsolatom és én speciel egyáltalán nem éreztem a korkülönbséget."


"22 és 35 évesek vagyunk, de 18 voltam az ismerkedéskor... Ő lett az igazi és összejöttünk, ennek már 3 éve :)22 L"


Te jó ég! Most ezek után mi lesz veled, hogy ennyire mellé lőttél? :D

2016. márc. 4. 15:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Továbbra is tárt karokkal várom az ehhez hasonló Love Story-kat! ;)
2016. márc. 4. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:

például? most akkor 18 és 31 vagy pontosan most mennyi?


Egyébként bizonyos esetekben nagynak tartom a korkülönbséget és nem is ajánlom.


A nők részéről ez természetes h az idősebb férfiakhoz vonzódnak ezzel nincs is baj, de azzal már van ha egy 35 éves férfi egy 17 éves lánnyal akar összejönni, boldogság ide vagy oda. De ez csak szerény véleményem.

És nem ők vannak többségben.

Egyébként nem mindegy, hogy tanul e még az a lány vagy sem.


De amúgy mennyi a tényleges különbség?

2016. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azért a például, mert nem tudhatom ki mennyivel idősebb a párjától. Te sem gondolhatod, hogy egzakt számokat ír ki ide bárki, mert ha konkrétan 18 és 28-at írnál, elképzelhetőnek tartom, hogy valaki aki tegyük fel 19 éves, párja 34, nem is jelentkezne. Illetve azért is a példa, hogy ha valaki aki négy, vagy hét évet nagy különbségnek gondolna, annak ezzel jeleztem, hogy az nem sok.


"De azzal már baj van ha egy 35 éves férfi egy 17 éves lánnyal akar összejönni."


Humoros, de ezt én is soknak tartom. Túl soknak. Bár itt (lásd előbbiek) rengetegszer olvashatunk tizenöt-húsz év korkülönbséggel (boldogan) élő párokról is. De ha a lány 18 éves elmúlt, és a férfi 31, jobb esetben öt-hat évet őszintén letagadhatna, arról úgy gondolom még bőven határeset.

2016. márc. 4. 19:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Most már jöjjenek a TI történeteitek! Hogy indult nálatok az ismerkedés? Illetve hány évesek voltatok, vagytok? Várom a Love Story-kat! :)
2016. márc. 4. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Love story az szerinted mikor 18 as csaj és 30+ os férfi kufircol? Szerintem nagyon nem, inkább úgy mondanám hogy az idősebb férfi kihasználja a felkínálkozó ingyen sexet.
2016. márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Love story? Max hogy a fiatal lány naiv és odaadja magát a 31 évesnek. A legtöbb 30 feletti aki 18 évesekre hajt az a saját korosztályában nem tud érvényesülni mert vagy semmit nem tett le az asztalra, vagy nem érett nő illik hozzá mert gyerekes.
2016. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na de nálad mi a story kérdező? hogy az ember tudna segíteni.
2016. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!