Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal ma este együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ma este együtt alszunk megint. Hogy lehetne jó a szex?

Figyelt kérdés

Eddig 3 alkalom lett volna rá, az elsőnél elment már mikor hozzáértem kb, a másodiknál nem állt fel neki igazán, a 3.-at pedig én mondtam le, de mikor aludtunk, éreztem, hogy nagyon feláll neki. Nagyon dobogott a szíve mindig, azt mondta eddig egy lánnyal volt (elvileg) pár alkalommal.

Ma este megint együtt alszunk és már nagyon szeretném, hogy megtörténjen. Félek, hogy én rontok el valamit, vagy hogy be sem indul rám.. Mit tegyek? (2 hónapja vagyunk együtt)

20L, 19F


2016. márc. 8. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsonel mindenki elmegy egu millisec alatt. A masodiknal tulizgulta magat
2016. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te semmit, o ne izguljon annyira
2016. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan ne izguljon annyira.. mit tegyek?
2016. márc. 8. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakjál rá egy nagy zacskó jeget a szerszámára. Lankadtan nem fog elsülni. Aztán ha lenyugodott, akkor vedd le róla.
2016. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyet azért nem szeretnék :D
2016. márc. 8. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első menet után mehet a második. Az tovább fog tartani. Cak ne panaszkodj, ha még másnap délben is prütyköl. ;p
2016. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha az első sem jön össze? Mit csináljak?
2016. márc. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!