Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindig hideg hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindig hideg hozzám ha bújnék mindig dolga van szexről halni se akar mindig fáradt álmos és nagyon sokat alszik este 6-7-töl reggel 5-ig nem szeret sehova se menni mit csináljak? 3 éve vagyunk együtt 2-és fél éve költözőt hozzám

Figyelt kérdés

#nem szeret szerintem
2015. dec. 15. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy még vele?
2015. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele, hogy ha így folytatja, akkor mást kell keresned...
2015. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart ez?
2015. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy éve kb azért mert szerettem
2015. dec. 15. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Először egy alapos kivizsgálás. Erre még nem gondoltatok? Lehet, hogy hormonális probléma áll a háttérben, az okozhat extrém fáradékonyságot, aluszékonyságot, alacsony libidót, depressziót. Lehet pajzsmirigy, inzulin, vagy akár valami nőgyógyászati probléma is, ami így most eszembe jut.
2015. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
nem lehet hogy depressziós vagy valami egészségügyi baja van? csak mert ez nem normális
2015. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz.
2015. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

A helyedben megfogadnám az 5. hozzászóló tanácsát. Amikor az általad leírt tüneteket olvastam, nekem is egyből az jutott eszembe, hogy teljesen ráillenek a pajzsmirigy alulműködésre, ami nőknél jóval gyakoribb, mint férfiaknál, és sajnos sokszor évekig áll fenn diagnosztizálatlanul és kezeletlenül, mire a tünetek súlyosbodása miatt az illető végre orvoshoz fordul. (Sok más mellett tipikus velejárója a libidó akár drasztikus csökkenése, vagy súlyosabb esetben gyakorlatilag lenullázása.)


Egy sima vérvételből megállapítható, amire háziorvos is adhat beutalót, illetve az orvos nyilván tudná, hogy milyen más vizsgálatokra érdemes elküldeni a barátnődet.

2015. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a sok alvás a gond, bár ez a legfurcsább.

Bújást is hárítja, menni sem akar sehova.

Szerintem már nem szeret téged.

Ha valami bajom is lenne, vagy beteg lennék, akkor is egy ölelés, bújás azért telne a párommal.

2015. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
voltunk már vér vételen nem találtak semmit szerintem is az van hogy már nem szeret ma is kértem maradjon itthon velem nemet mondott mint mindig mindenre mindent meg tettem már házias vagyok főzök sütök segítek amibe csak tudok mellette 10-12 órát dolgozok sajnálom nem nagyon bírom már tovább nincs benne vágy se szenvedély azt mondja utálja a szex minden formáját és nem is akar semmi újat kipróbálni szóval szar az egész ehez adódik hogy én nem értem meg öt na kb röviden enyi
2015. dec. 16. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!