Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy ugy érezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy ugy érezted utolag, visszakaptad mástol, ha elbántál egy régi pároddal vagy a veled bántak el, a másik fél kapta vissza mástol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ilyesmi nem létezik :D
2016. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek ebben. Szerintem mindenki visszakapja az élettől azt amit ő maga belerakott. Volt, hogy szemét voltam mással, visszakaptam. Volt hogy velem csesztek ki. Később ő is megkapta ezt mástól. Szerintem létező dolog.
2016. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Karma létezik, s utána kell olvasni a gugliban, vagy akár ezt a kérdést az Ezotéria topicban feltenni.
2016. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, mert alapbol nem hinnék benne, de az utobbi időben rájöttem, ez nem is hit kérdése, nem boszorkányos-ezoterikus - misztikus dolog, egyszerűen csak bekerül az ember tudatába, tudatalattijába minden, ami ennek a következménye és ezeket a mintákat továbbviszi, előbb-utobb valaki másnak is továbbadja. és láttam már rá példákat, hogy tényleg ugyanazt kapt az illető a következő párjaitol, amit ő másnak adott.
2016. márc. 9. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt de én ezt a "nemes" feladatot átvállaltam az élettől, és én adtam vissza. Az a tuti, nem az h várok, és majd csak lesz valami.. :D
2016. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

>ugy érezted utolag


Ha úgy is érzed, akkor sincs úgy. Az egybeesés önmagában nem jelent ok-okozati összefüggést. A karmának semmiféle valós alapja nincs, csak az ember hibás gondolkodása mutatja úgy, hogy létezik.

2016. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abszolút. Elhagytam egy fiút aki imádott és akivel csak az volt a gond, hogy egy abortusz "ékelődött" közénk. Visszakaptam az élettől, mert 20 évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy emberileg olyan ffit találjak mint ő volt.


Az exem is ugyanígy járt. Otthagyta a 3 gyerekét egy nőért...azóta bünteti az élet, minden területen. Most én hagytam el, igaz a 2 gyereket nem akarta; a házát és mindenét el fogja veszíteni (nem én semmizem ki mielőtt vki erre gondolna).

2016. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy velem bántak el, és nem tudtam megérteni a másik motivációját. Miért ígért dolgokat és utána miért nem volt képes betartani?

Évekkel később én csaptam be valaki mást. Nem akartam fájdalmat okozni neki, de elkezdtem sodródni az eseményekkel, olyan volt, mintha álmodtam volna az egészet. És arra ébredtem, hogy amit "álmomban" ígértem, az "ébren" nem betartható. Baromira bántam, de nem tudtam visszamenni az időben, hogy megváltoztassam az eseményeket, sajnos.

Aki engem csapott be, utólag sem bánta meg, amit tett. Tudom, mert összefutottam vele, beszéltünk pár szót. Nem szeretett igazán, gátlástalan volt és cseppet sem érzett velem együtt. Ettől függetlenül, ha csak részben, de láttam az ő szemszögéből is a szituációt és könnyebben meg tudtam bocsátani neki.

2016. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem a volegenyem hagyott el ot ev utan mert masokkal is szeretne lenni. Amugy minden jo volt. Tonkretette az eletem. varom hogy visszakapja. :)
2016. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam ex tömte a hegyitroll exmacáját, a ribi vissza is kapta, szaporodni akar de nem lesz vemhes :D Az exemmel nem tudom, mi van, de nem is érdekel, a kra jobban haragszom (vagyis már nem mert nagyon leoltottam azóta amiért ekkora ordas dög volt:D) :)
2016. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!