Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amíg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amíg nem vagyunk egymásé addig a másik fél el tud csábítani? Közben a régi párkapcsolatodból a másik fél újra virágzik? Majd, ha egymásé lesztek az újjal ugyanott folytatódik a kapcsolat, ahol a régivel megszakadt, illetve amiért?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdés, teljesen kétségek közt vagyok pedig érett normál gondolkodású férfi vagyok. Nem vagyok egy négy fal közt ülő, adok magamra, sosincs unalmas perc.

2014. jan. 22. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az új, újdonságot jelent. Miután megkaptad olyan lesz mit a régi, vagyis abba a státuszba kerül.

A régi meg azért virágzik, mert az emberek úgy tudnak még egy utolsót belerúgni a másik félbe, ha boldogok nélküle is.

2014. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vagy nem vagy magyar, vagy nagyon felzaklatott valami, vagy teljesen debil vagy. Fogalmazd át érthetőre!

De ne úgy, hogy te értsd, hanem mintha másoknak kéne elmondanod, akik semmit sem tudnak rólad. Mert tudod, itt ezt pont olyanok olvassák.

2014. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Másfél hónap elteltével kell olyannak lennie az újjal, mint a régi kapcsolat kínlódó szakaszával? Addig a nő minden egyes nap el tudta tekerni a fejem, ragyogott akárhányszor beszéltünk, találkoztunk, forrt a levegő. Amióta egymás ágyában kelünk, olyan az érzés mintha a régit kaptam volna vissza és a régi meg fénykorát éli és virágzik. Ha én ezt érteném.
2014. jan. 22. 21:30
 4/20 A kérdező kommentje:
2es, Magyar vagyok és nem Debil! Az első válasz adó értette. Sajnálom hogy a Debilek nem értik.
2014. jan. 22. 21:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Kicsit érthetőbben nem menne?
2014. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ne haragudj én sem értettem elsőre, most másodszorra is alig.. ugyanazokat a szavakat használtad, lehet az a baj. mindegy.

egyik se szerelem, ilyen egyszerű. csak vonzalom, bizsergés, kémia, izgalom.. azaz illúzió. ha valakit szeretni fogsz, akkor el se bírod engedni.

2014. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy akivel te ágyba bujsz az az előző nődet útánozza? mert ilyenről tudok.


Csaj kinézte magának a pasit(pénz, presztizs) kinyomoztatott róla mindent, előző partnereket, kideritette a pasi multját, majd a pasi exével megpróbált bratyizni, és kiismerni, és mikor elérkezettnek látta az időt, akkor lépett a pasi felé, a pasi volt nőjének a viselkedését felvéve, identitását ellopva(még a beszédstílusát is).

2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Volt egy párkapcsolatom (férfi vagyok), voltak gondok amiket nem sikerült megoldanunk és én véget vetettem a kínlódásnak. Majd megismerkedtem egy nővel, aki minden egyes nap eltudta tekerni a fejem, nem kellettek szavak hogy megértessük a másikkal mire vágyunk, mit szeretnénk, mi lenne a jó. Mindig ragyogott akárhányszor találkoztunk, jókat beszélgettünk, eljártunk mindenfele, forrt a levegő is.

Aztán, pár hét után már hol itt hol ott ébredtünk közösen. De a mindennapos ragyogás, huncut mosoly, a tekintet elmaradt. Mintha a régit kaptam volna vissza. Nem tudom máshogy leírni!

2014. jan. 22. 21:39
 9/20 anonim ***** válasza:
8 Zárd le. Ne kinlódj.
2014. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért az a legegyszerűbb megoldás, hogy zárd le ne kínlódj tovább? Én szeretem ezt a nőt, elvarázsolt, de a gond az hogy emberek vagyunk és a lényeg a kérdés az az, hogy miért van az hogy addig mindent megtesz az ember amíg el nem éri a célját és utána meg 90 fokos fordulat? Holott most is ugyanúgy állok ő hozzá mint az első nap amikor megláttam, csak nem ugyanazt kapom?!
2014. jan. 22. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!